a
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Anders - Page 2
List z Hogwartu
Niestety jak to często bywa, coś się kończy, a coś innego zaczyna. Czas Listu z Hogwartu dobiega końca. Mam nadzieję, że część osób będzie wspominało tę stronę z pewnym sentymentem, a nawiązane tutaj znajomości przetrwają pomimo zakończenia naszej działalności. Dziękujemy za te dwa lata! Administracja
List z Hogwartu
Niestety jak to często bywa, coś się kończy, a coś innego zaczyna. Czas Listu z Hogwartu dobiega końca. Mam nadzieję, że część osób będzie wspominało tę stronę z pewnym sentymentem, a nawiązane tutaj znajomości przetrwają pomimo zakończenia naszej działalności. Dziękujemy za te dwa lata! Administracja


 

 Anders

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Bellatrix Lestrange

Bellatrix Lestrange

Liczba postów : 234

Anders - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Anders   Anders - Page 2 EmptySro Gru 25, 2013 1:43 pm

Anders - Page 2 2342226637
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t1297-bellatrix-black
Daina de Langeais

Daina de Langeais

Liczba postów : 424

Anders - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Anders   Anders - Page 2 EmptyPią Gru 27, 2013 11:55 pm

Sofie,

Cieszę się, że nie masz żadnych poważnych obrażeń. Jestem Ci cholernie wdzięczna za wiadomość o Twoim stanie, bo nawet nie wiesz jak bardzo się o Ciebie martwiłam. No, ale skoro z Tobą wszystko w porządku, to kamień spadł mi z serca. Kiedy tylko wszystko ucichnie, musimy się spotkać i porozmawiać bo dziś nawet sowy nie są pewnym sposobem do konwersacji. Nie ufam aurorom i ich możliwościom.
Ze mną wszystko w porządku, udało mi się bezpiecznie wydostać z NIĄ na ramionach. Było tak wiele osób, że chyba nawet mnie nie zauważyli. W tamtej chwili czas się zatrzymał i nie wiem jakim cudem jestem teraz tylko "poszkodowaną dziewczynką z traumą".
Tak czy inaczej.. Wszystko w porządku, lecz jedyne z czego się cieszę to fakt, że w tamtej chwili nie było z nami S. Przynajmniej on był bezpieczny... Tyle już przeżył.. Nie powiem mu o mojej nowej znajomości. Nie teraz. Sama muszę to sobie wszystko poukładać i odtworzyć jeszcze raz jej słowa. Chyba domyślam się co oznaczały.. Ale to nie czas i miejsce na tę rozmowę. Wracaj szybko, bo nie mogę się doczekać aż porozmawiamy o wszystkim twarzą w twarz.

Twoja Szwagierka.
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t680-daina-de-langeais
Hope Henderson

Hope Henderson

Liczba postów : 240

Anders - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Anders   Anders - Page 2 EmptySob Sty 11, 2014 5:51 pm

Do okna dormitorium pewnej Slizgonki zapukała dostojna sówka, do której nózki przyczepiona była paczuszka i list

Anders - Page 2 S8mh
A w paczuszce było TO
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t561-hope-henderson
Mistrz Gry

Mistrz Gry

Liczba postów : 4357

Anders - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Anders   Anders - Page 2 EmptyWto Sty 28, 2014 12:58 am

Córeczko:

Dziękuję za powiadomienie mnie o zaistniałej sytuacji. Gratuluję ci zostania Prefektem Slytherinu. Syriusz Black miał być twoim mężem? nie wiem co twoja matka sobie pomyślała wybierając ci go. Wiem że znaliśmy się z Blackami jak jeszcze byłaś małym szkrabem. Teraz widze że okazał się czarną owcą w rodzinie. Jeśli znalazłaś osobę godniejszą swego wyboru. Bedziemy chcieli poznać tego szcześciarza. Jeśli mówisz że teraz nie na to pora, poczekamy spokojnie ten pewien okres czasu. Nie martw się już zaręczynami wykombinuj coś z nim tak żeby do tego nie doszło. Wiem że jesteś rozsądną kobietą Sofie. Zachowałaś naszą najważniejsza zasadę. Złożyłaś obietnicę i nie chcesz jej złamać. Jesteśmy z ciebie Dumni,nie mogę się doczekać aż znowu cię zobaczę z matką.

ps:
kochamy cię nasza księżniczko..

Twój Ojciec:

Paul
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry

Mistrz Gry

Liczba postów : 4357

Anders - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Anders   Anders - Page 2 EmptyNie Lut 09, 2014 8:41 pm

Anders - Page 2 Ga0g
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous


Anders - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Anders   Anders - Page 2 EmptyPon Lut 10, 2014 8:36 pm

Sofiś!
Oczywiście, że z tobą pójdę. Oczekuj mnie! Smile
L.
Powrót do góry Go down
Samantha Brown

Samantha Brown

Liczba postów : 55

Anders - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Anders   Anders - Page 2 EmptySro Mar 05, 2014 10:13 pm

Anders - Page 2 NXFTce7
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t1163-samantha-brown
Gość
Gość
Anonymous


Anders - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Anders   Anders - Page 2 EmptySro Mar 12, 2014 7:59 pm

Anders - Page 2 03959314462501939673
Powrót do góry Go down
Bellatrix Lestrange

Bellatrix Lestrange

Liczba postów : 234

Anders - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Anders   Anders - Page 2 EmptyCzw Mar 13, 2014 11:51 am

Spotkanie dziś o północy w Lesie
B.B
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t1297-bellatrix-black
Daina de Langeais

Daina de Langeais

Liczba postów : 424

Anders - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Anders   Anders - Page 2 EmptySro Kwi 02, 2014 7:05 pm



Witaj Sofie!

Co u mnie? Nic... kompletnie nic. Pustka. Jestem wyprana z wszelkich emocji. Jestem maszyną, żyję tylko po to by umrzeć... To tak w wielkim skrócie.
Jesteś w SS? Nie wiedziałam... Postaram się Ciebie odwiedzić, lecz nie obiecuję. Jeśli nie dam rady, to umówimy się w najbliższym czasie.
A co do spotkania... Będę.



Daina.
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t680-daina-de-langeais
Dymitr Fiodorov

Dymitr Fiodorov

Liczba postów : 97

Anders - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Anders   Anders - Page 2 EmptyNie Maj 04, 2014 4:27 pm

Droga Sofie...

Spotkajmy się przed szkołą, chcę Cię zabrać na spacer. Właśnie teraz, znam doskonałe miejsce a pogoda Nam dziś dopisuje. Czekam na Ciebie za dziesięć minut. Mam nadzieję, że się pojawisz.

Dymitri.
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t1255-dymitr-fiodorov
Gość
Gość
Anonymous


Anders - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Anders   Anders - Page 2 EmptyNie Sie 17, 2014 7:40 pm

Droga Sofie,
żałuj, że nie widzisz, jak bardzo poprawił mi humor Twój liścik. Wcale Ci się nie dziwię, Sofie. Właściwie to na Twoim miejscu jeszcze sprałabym tyłek tej całej rudej studentki, nie mam pojęcia, co mogło w nią wstąpić. Cieszę się, że mogłam zobaczyć Ciebie choć na chwilę uśmiechniętą i Sebastiana, który wraca dzielnie do nas wszystkich... szkoda, że to jedynie trwało zbyt krótko. Zamartwiałam się, że zniknęłaś tak nagle, nawet nie miałam szansy wesprzeć Cię, ale ukoiłaś moje sumienie tym oto liścikiem. A jak z Sebastianem? Pewnie po tym incydencie cholernie się czuje... wybacz na brak moich manier, znasz mnie - rzadko z nich korzystam.

Twoja Katherine.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous


Anders - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Anders   Anders - Page 2 EmptyPon Sie 18, 2014 9:04 am

Droga Sofie,
jak to zniknął? Eh, wiesz, może nie powinnaś się tak zamartwiać... widocznie musi zostać sam, przezwyciężyć gniew i zapewne wróci, kiedy jego emocje opadną. A ty koniecznie napił się herbatki ziołowej i się uspokój! On wrócił do Ciebie kochana, nie zostawi Cię po raz kolejny. A jeżeli zdecydujesz się go szukać, nie mam serca zostawić Cię z tym samym. Zabieram się z Tobą!
Katherine
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry

Mistrz Gry

Liczba postów : 4357

Anders - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Anders   Anders - Page 2 EmptySro Sie 27, 2014 5:50 pm

Szanowna Panno Brown

Z przyjemnością przesyłam na Panny ręce odznakę kapitana drużyny Quidditch'a. Życzę samych sukcesów w nadchodzącym sezonie.

Z Pozdrowieniami Dyrektor Hogwartu.
A.D.


Anders - Page 2 2zzj9s9
Powrót do góry Go down
Regulus Black

Regulus Black

Liczba postów : 569

Anders - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Anders   Anders - Page 2 EmptyNie Paź 05, 2014 11:34 am

Sofie,

Przyjdź w poniedziałek o 16 na boisko Quidditcha, będzie trening.
Musimy wziąć się za siebie i wygrać tym razem.

Regulus


//Tak naprawdę zacznie się nie wcześniej niż o 20, ale możecie się zbierać <3
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t2265-reglus-black#43185
Jessi Mall

Jessi Mall

Liczba postów : 2424

Anders - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Anders   Anders - Page 2 EmptySob Paź 18, 2014 5:24 pm

Niewielka elegancka karteczka przesiąknięta zapachem perfum Mall, w całości zapełniona jej drobnym pismem:


Zaproszenie !

Serdecznie zapraszam na przyjęcie z okazji moich 17 urodzin !
27 października g. 18.00 Poddasze
Podążaj za balonami !
Jessi !
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t866-jessica-jessi-mall
Gość
Gość
Anonymous


Anders - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Anders   Anders - Page 2 EmptySob Paź 18, 2014 11:14 pm

Przy śniadaniu w Wielkiej Sali do blondynki podleciała dość sporych rozmiarów sowa. Bezceremonialnie Wpadła w śniadanie dziewczyny, aby po chwili cisnąć na jej kolana list. Tak szybko, jak się pojawiła, to tak szybko zniknęła.

Drogi Amorze,
Nie wiem co Ci na ten list odpisać. Jest też jedna sprawa o której ja Ci nie powiedziałem Ale to się stało już po tym, jak skończył się rok szkolny. Zresztą... Dowiesz się o tym wtedy, kiedy i ja poznam twoją "tajemnicę". Może to lepiej. Niektóre rozmowy trzeba przeprowadzić w cztery oczy, a nie przez listy.
Ale dobra... Pytałaś się co u mnie, tak? Nawet może być. Wyprowadziłem się z domu rodzinnego. Nareszcie nie muszę słuchać tego gnoja! Mieszkanie wynajmuję, a raczej niewielką kawalerkę. Może wpadniesz do mnie w wakacje? Miło by było, gdybyś rzuciła na nie okiem i doradziła jak je urządzić... Wiesz, jak to jest. Pod ścianami milion książek, a do spania niewielka sofa. O łazience lepiej nie gadać. A kuchnia razem z salonem i sypialnią. Moim zdaniem mogłoby Ci się nawet spodobać.
Oprócz tego zacząłem studia z kierunkiem bezpieczeństwa magicznego. Ja?! Śmiesznie nie?
Na balu oczywiście zatańczę z tobą. To będzie zaszczyt. I nie spędzaj całych dni w samotności. Idź z kimś pogadać.
Tęsknię, Severus

PS Ja i przystojny? Serio? A gdzie ty masz oczy kobieto. Prędzej ty masz kogoś, aniżeli ja mam prawdziwy związek.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous


Anders - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Anders   Anders - Page 2 EmptySob Paź 18, 2014 11:56 pm

Hola, hola!
Jak to znikniesz? Co niebezpieczne?
Nie pozwolę Ci nigdzie iść. Prędzej mnie Kocica pokocha, aniżeli ja pozwolę by stała się tobie krzywda. Nie mów mi, że znowu myślisz o... To nie jest dobre, dobrze o tym wiesz. Eh... Jak tak dalej pójdzie to się włamię do Hogwartu żeby się z tobą spotkać. Ale to nie jest rozwiązanie problemu. Musisz naprawdę znaleźć jakiś znajomych. Siedząc na swoim zadku nikogo nie poznasz. Doskonale to wiesz.
Sofie. Coś jest ze mną nie tak. Tylko nie wiem co. O tym też muszę z tobą pomówić. Może to w sumie wszystko zmienić. Tęsknię - tylko tyle mogę powiedzieć na temat tego co ze mną jest nie tak.
A na taki kierunek poszedłem nie ze względu na Lily, ale z powodu oczywistego. Aby wiedzieć, jak wygrać z wrogiem trzeba wiedzieć czym on dysponuje. Oprócz tego uważam, że zwiększy to moją szansę na nauczyciela OPCM. Lepiej niż przyrodniczy kierunek. A w ogóle wiesz, że moja mama cały czas myślała, że pójdę na artystyczny... Ona doszczętnie oszalała!
Zresztą nieważne.
Sofie, tęsknie za tobą. Nie rób sobie krzywdy i myśl o tym żeby przetrwać. Jestem z tobą.

Sev
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous


Anders - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Anders   Anders - Page 2 EmptyNie Paź 19, 2014 1:33 am

Za każdym razem przekonujesz mnie coraz bardziej do pewnych decyzji...
Napisz mi kiedy będziesz miała czas - przyjadę.
NA Merlina, dobrze że Ciebie znalazł. Tylko mógł delikatniej powiedzieć Ci co robisz... Znasz moje zdanie na en temat. To nie jest wyjście. To poddanie się bez walki. A jeśli ty to zrobisz, to dla mnie tym bardziej nie ma odwrotu.
Pierścionek sobie na razie zostaw. Jak przyjdę to pomogę Ci się z nim rozstać. Zapomnisz o nim, a przynajmniej na czas, gdy będę z tobą.
Samotność? Czy mi byś jej życzyła? Zastanów się nad tym. I nad nauką również. Nie powinnaś się obciążać. Wybierz to co najwięcej sprawia Ci frajdy, a nie wszystko kumulujesz moja kochana. I tak dam Ci znać. Sam tego do końca pewien. Zapytam na najbliższych zajęciach psora.
Duchy? Jak to? O co chodzi? Proszę, powiedź mi. Może mogę Ci jakoś pomóc?
Ja będę jednym z straszniejszych, a przynajmniej obrzydliwych. W moim mienianiu oczywiście.
Coś kobiecego? Nie korć mnie... Nie mogę się doczekać, aby Ciebie zobaczyć. Wyobraź sobie teraz o czym będę śnił. Och...

Sev
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous


Anders - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Anders   Anders - Page 2 EmptyNie Paź 19, 2014 9:29 am

Ścigająca? Nigdy nie lubiłem mioteł, ale gratuluję. Również bycia prefektem. Cóż...
W takim razie do zobaczenia.
Jak się spotkamy to sobie już pogadamy.

Sev
Powrót do góry Go down
Elladora Malfoy

Elladora Malfoy

Liczba postów : 122

Anders - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Anders   Anders - Page 2 EmptyNie Paź 19, 2014 9:56 pm

Moja Sofie,
Okrutnie za tobą tęsknie! Chciałabym wrócić do Hogwartu i znowu sie z tobą zobaczyć, podleczyć tych głupich Gryfonow i tak dalej, ale z drugiej strony studenckie zycie jest niezwykle ciekawe. No, męczące rownież. Zreszta, sama zobaczysz za rok. Już nie moge sie doczekać, aż tutaj do mnie przyjedziesz! Chociaż po drodze na pewno będzie dużo okazji do zobaczenia sie. Chociażby bal... Nawet nie próbuj mi mowić, ze nie idziesz! Ja idę i będę musiała ci kogos przestawić. Ale to tajemnica, na razie!
Apropo, mam nadzieje, ze zapomniałaś już o Anthonym. Dalej trzymasz ten przeklęty pierścionek? Na twoim miejscu wyrzuciłabym go w cholere i tobie rownież to radzę.
Całusy,
Twoja Ella

PS. Masz mi zdać szczegółowa relacje z tego roku. Poznałaś kogos?
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t2938-elladora-isabel-malfoy
Elladora Malfoy

Elladora Malfoy

Liczba postów : 122

Anders - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Anders   Anders - Page 2 EmptyPon Paź 20, 2014 8:33 am

Sofie,
Jesteś wariatką. I spodziewaj się, że gdy tylko pojawię się w Hogwarcie, skopię Ci tyłek. Osobiście. Moją arystokratyczną nóżką!
Tak wiec siostrzyczko, powiadom mnie, kiedy będziecie mieć wyjście do Hogsmade. Na pewno do ciebie wpadnę. Możemy pójść gdziekolwiek, tylko nie do tej okropnej herbaciani!
Ah, tak apropo... Chyba pójdę sama na bal. Nie wiem. Faceci to okropne dupki, a mój charakter wcale nie pomaga.

Całusy,
Ella
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t2938-elladora-isabel-malfoy
Elladora Malfoy

Elladora Malfoy

Liczba postów : 122

Anders - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Anders   Anders - Page 2 EmptyPon Paź 20, 2014 8:24 pm

Sofie,
Myślałam wtedy, że jeśli nie umrzesz, to sama Cię zabiję! Czasami jesteś taka bezmyślna! Ale cóż, od tego masz mnie. (I tak Cię kocham!).
Pasuje to do ciebie, owieczko moja. Ja wahałam się pomiędzy Królową Kier i Aniołem Śmierci. Wybrałam to drugie.
Hehe, a co, jeśli zaciągnę Cię do Pod Świńskim Łeb?
Na miłość Boską, ja chyba naprawdę jestem sadystką!

Ella
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t2938-elladora-isabel-malfoy
Gość
Gość
Anonymous


Anders - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Anders   Anders - Page 2 EmptyPon Paź 20, 2014 8:48 pm

Już tęsknie.
Tylko tydzień!
Zapomniałaś gitary.
Mówiłem już, że masz ładny głos?

Sev
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous


Anders - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Anders   Anders - Page 2 EmptyPon Paź 20, 2014 8:58 pm

Przed Sofie wylądowała wolno paczka w kształcie gitary oraz wielka sowa. Upuściła przed nią list i czym prędzej odleciała.

Szlifuj już teraz. Masz talent.
Na artystyczne? Nie! Wiesz co Ci zrobią fani? Będą mnie bić, a ciebie molestować o autograf. Ne, ne, ne!
Co się stało w pociągu? Ktoś coś Ci zrobił?
Zmartwiony Sev
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Anders - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Anders   Anders - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 

Anders

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
List z Hogwartu :: Bohaterowie :: DANE POSTACI :: POCZTA-