a
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Łazienka męska
List z Hogwartu
Niestety jak to często bywa, coś się kończy, a coś innego zaczyna. Czas Listu z Hogwartu dobiega końca. Mam nadzieję, że część osób będzie wspominało tę stronę z pewnym sentymentem, a nawiązane tutaj znajomości przetrwają pomimo zakończenia naszej działalności. Dziękujemy za te dwa lata! Administracja
List z Hogwartu
Niestety jak to często bywa, coś się kończy, a coś innego zaczyna. Czas Listu z Hogwartu dobiega końca. Mam nadzieję, że część osób będzie wspominało tę stronę z pewnym sentymentem, a nawiązane tutaj znajomości przetrwają pomimo zakończenia naszej działalności. Dziękujemy za te dwa lata! Administracja


 

 Łazienka męska

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Mistrz Budowy

Mistrz Budowy

Liczba postów : 299

Łazienka męska Empty
PisanieTemat: Łazienka męska   Łazienka męska EmptyPią Wrz 19, 2014 8:07 pm

Łazienka męska 2ms2695
Duża, przestronna łazienka utrzymana w biało- czarnej tonacji stanowi częste miejsce spotkań szkolnych par, chcących ukryć swoje amory przed patrolującymi korytarze woźnym i jego kotką.  Naprzeciw wejścia znajdują się drugie drzwi, prowadzące do cześć z kabinami.
Powrót do góry Go down
Mike Crawling

Mike Crawling

Liczba postów : 205

Łazienka męska Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka męska   Łazienka męska EmptySob Gru 06, 2014 3:57 pm

Otworzył drzwi prowadzące z korytarza do łazienki i wszedł do pomieszczenia wolnym krokiem. Rozejrzałem się dookoła jako iż tej toalety jeszcze nie odwiedzałem wcześniej. Szedłem tuż przy ścianie obserwując uważnie każdy szczegół co jakiś czas pukając o kafelki wyraźnie czegoś szukając. Mike znowu coś kombinuje! Ostatecznie doszedłem do zlewu i odkręciłem ciepła wodę, czekałem aż zlew wypełni się po brzegi.
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t993-mike-crawling
Afrah Suey

Afrah Suey

Liczba postów : 175

Łazienka męska Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka męska   Łazienka męska EmptyNie Gru 07, 2014 12:09 am

Zeskoczyła z miotły i udała się w stronę zamku. Wchodząc po kolei szkolnymi korytarzami, z każdą mijaną łazienką dziewcząt dopadała ją coraz większa rezygnacja. Widocznie Marta postanowiła sobie urządzić bunt. Rzeczywiście, wszystkie łazienki zalane. Warknęła coś pod adresem Marty, co brzmiało jak "walnięty umarlak", po czym pchnęła drzwi męskiej toalety na VII piętrze. Była rzadko uczęszczana, często siadywali ty z Samaelem, gadając o wszystkim i o niczym. Przed drzwi zdjęła poplamioną błotem bluzę i została w czarnej bokserce. Niestety, plam nie dało się usunąć magią - wszelkie zaklęcia uszkodzą materiał, a to była jej ukochana bluza. Założyła kilka kosmyków włosów za ucho i przystanęła, widząc chłopaka w łazience. Zmieszała się, jednak nie miała wyjścia. Nie umrze, jak skorzysta z umywalki w męskiej toalecie. Sądząc po niebieskich akcentach, chłopak należał do Krukonów. Mruknęła tylko jakieś powitanie i odkręciła kurek drugiej umywalki, zamaczają bluzę pod ciepłym strumieniem. Musiała rozpuścić błoto, zmiękczyć je. William dał jej nie lada wycisk. Lekko się uśmiechnęła, bardziej do siebie, na wspomnienie sucharów nauczyciela, jednak szybko skupiła się na bluzie.
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t1727-afrah-suey
Mike Crawling

Mike Crawling

Liczba postów : 205

Łazienka męska Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka męska   Łazienka męska EmptyNie Gru 07, 2014 12:20 am

Przypatrywałem się uważnie wodzie nie mając w tej chwili nic lepszego do roboty. Zakręciłem kran gdy zlew był już wypełniony po brzegi, no prawię. Nie zwróciłem nawet uwagi na to że dołączyła do mnie urodziwa dziewczyna. Ale coś mi przeszkadzało w tym wszystkim. - Ciszej, nie myśl tyle. Zagłuszasz mój umysł. Nie lubię. - Stwierdziłem by po chwili zanurzyć większą część twarzy w wodzie. Było to ciekawe uczucie, nietypowe ale intrygujące.W zasadzie normalne w moim zachowaniu.
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t993-mike-crawling
Sponsored content




Łazienka męska Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka męska   Łazienka męska Empty

Powrót do góry Go down
 

Łazienka męska

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Łazienka męska
» Łazienka męska
» Łazienka męska
» Łazienka
» Łazienka damska

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
List z Hogwartu :: Wspomnienia :: Porządki 3. :: HOGWART :: ZAMEK :: VII piętro-