a
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Stolik 5
List z Hogwartu
Niestety jak to często bywa, coś się kończy, a coś innego zaczyna. Czas Listu z Hogwartu dobiega końca. Mam nadzieję, że część osób będzie wspominało tę stronę z pewnym sentymentem, a nawiązane tutaj znajomości przetrwają pomimo zakończenia naszej działalności. Dziękujemy za te dwa lata! Administracja
List z Hogwartu
Niestety jak to często bywa, coś się kończy, a coś innego zaczyna. Czas Listu z Hogwartu dobiega końca. Mam nadzieję, że część osób będzie wspominało tę stronę z pewnym sentymentem, a nawiązane tutaj znajomości przetrwają pomimo zakończenia naszej działalności. Dziękujemy za te dwa lata! Administracja


 

 Stolik 5

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Mistrz Budowy

Mistrz Budowy

Liczba postów : 299

Stolik 5 Empty
PisanieTemat: Stolik 5   Stolik 5 EmptyNie Paź 26, 2014 9:13 pm

Stolik 5 2523_Motoclassic_2013_bal

Specjalnie z okazji balu usunięte zostały zwyczajowe stoły domów i zastąpione okrągłymi stolikami przy których były miejsca dla ośmiu osób. Na każdym stole oprócz pięknej porcelany znajduje się też lampion z dyni tworzący przyjemną intymną atmosferę idealną do rozmów.
Powrót do góry Go down
Jessica Lee

Jessica Lee

Liczba postów : 6

Stolik 5 Empty
PisanieTemat: Re: Stolik 5   Stolik 5 EmptyPią Paź 31, 2014 1:14 pm

Nie osiągnęłabym swojego celu bycia normalną gdybym w pierwszym roku opuszczała wszystkie bale i tego typu podobne uroczystości szkolne. A Halloween było okazją by pokazać się z innej strony, a nikt mnie jeszcze w sumie nie zna. I jest łatwiej nie być tak do końca sobą. Ubrałam czarną sukienkę, która idealnie wkrajała się w moją talię ze względu na pas, który był z delikatnego materiału wyróżniającego się na tle całej sukienki. Od pasa do kolan sukienka była puszczona wolno, a na to prześwitujący materiał, który dodawał akcentu, który chciałam za wszelką cenę osiągnąć. Spięłam wysoko włosy w kok i byłam gotowa na bal. Weszłam i rozejrzałam się po sali idąc od razu do wolnego stolika. Chciałam tylko zobaczyć ludzi i jak się bawią. Ciężko mi było w nowym kraju z całkowicie nieznanymi ludźmi. I to w takim wieku. Usiadłam przy stoliku i nalałam do kielicha soku dyniowego rozglądając się po innych stolikach i parkiecie. Ludzie tu znali się przez lata. I wspaniale się bawili. Uśmiechnęłam się delikatnie popijając sok.
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t3042-jessica-lee
Mistrz Gry

Mistrz Gry

Liczba postów : 4357

Stolik 5 Empty
PisanieTemat: Re: Stolik 5   Stolik 5 EmptyPią Paź 31, 2014 9:29 pm

Noc Duchów była szczególną okazją dla wszystkich czarodzieji i czarownic na całym świecie w tym roku Dyrektor Hogwartu zorganizował wielki bal w murach swego ukochanego zamku. Czarodzieje potrzebowali się integrować a to była idealna okazja. Dumbledore cieszył się widząc swych gości świetnie się bawiących. W końcu wstał i podszedł do mównicy a jego głos poniósł się po sali.
- Serdecznie Witam Was wszystkich na naszym balu!  Mam nadzieję że wspaniałe potrawy wypełnią Wam żołądki a wrażenia tej nocy wypełnią Wasze głowy a dowodem wspaniałej zabawy będą odciski na stopach! Serdecznie zapraszam do oddawania głosów na najlepszy strój!  Wyniki ogłoszę pod koniec wieczora!  A teraz bawcie się, tańczcie i śmiejcie! - po tych słowach na skraju sceny pojawiła się urna do głosowania.
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry

Mistrz Gry

Liczba postów : 4357

Stolik 5 Empty
PisanieTemat: Re: Stolik 5   Stolik 5 EmptyNie Lis 09, 2014 6:15 pm

Wszyscy wspaniale bawili się na Balu, kapela grała, ludzie tańczyli, jedli , pili ale wszystko co dobre kiedyś się kończy. Nagle na środek sali wyszedł sam Dyrektor Hogwartu.
- Dziękuję wszystkim za wspaniałą zabawę ! Chciał bym teraz ogłosić wyniki głosowania ! Niekwestionowanym zwycięzcom zostaje Natalie Moor ! Oklaski ! Kolejne drugie miejsce zajmują Shira Lovegood oraz nasz praktykant Sebastian Castello ! Gratuluję ! Na równorzędnym trzecim miejscu znajdują się nasi absolwenci Dorcas Meadowes ,Silvia Avenger oraz Syriusz Black i uczennica VII roku Anarhold Tempest ! Zapraszam po odbiór nagród ! - wyczytani po kolei podchodzili do dyrektora i odbierali swe nagrody.
Natalie - Złota Dynia Ucznia (umożliwia jednorazowe wyjście z Hogwartu w dowolne miejsce ) + 10 punktów dla Gryffindoru
Shira - Srebrna Dynia Ucznia (umożliwia jednorazowe wyjście do Hogsmeade) + 5 punktów dla Ravenclawu
Sebastian- Srebrna Dynia (umożliwia jednorazowe opuszczenie sesji w dowolnym momencie bez poniesienia żadnych konsekwencji)
Dorcia, Silvia, Syriusz - Brązowa Dynia absolwenta ( umożliwia cofnięcie jednej akcji w sesji )
Anka - Brązowa Dynia Ucznia ( umożliwa jednorazowe uniknięcie szlabanu ) + 2 punkty dla Gryffindoru.

Gdy zwycięscy konkursu ukłonili się i wśród oklasków opuścili parkiet, dyrektor życzył wszystkim dobrej nocy i tym samym zakończył bal.

z/t wszyscy.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Stolik 5 Empty
PisanieTemat: Re: Stolik 5   Stolik 5 Empty

Powrót do góry Go down
 

Stolik 5

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Stolik 2
» Stolik VII
» Stolik 3
» Stolik nr 7
» Stolik 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
List z Hogwartu :: Wspomnienia :: Porządki 3. :: HOGWART :: ZAMEK :: Parter :: Wielka Sala :: Noc Duchów-