a
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
" O czym jęczy Marta "
List z Hogwartu
Niestety jak to często bywa, coś się kończy, a coś innego zaczyna. Czas Listu z Hogwartu dobiega końca. Mam nadzieję, że część osób będzie wspominało tę stronę z pewnym sentymentem, a nawiązane tutaj znajomości przetrwają pomimo zakończenia naszej działalności. Dziękujemy za te dwa lata! Administracja
List z Hogwartu
Niestety jak to często bywa, coś się kończy, a coś innego zaczyna. Czas Listu z Hogwartu dobiega końca. Mam nadzieję, że część osób będzie wspominało tę stronę z pewnym sentymentem, a nawiązane tutaj znajomości przetrwają pomimo zakończenia naszej działalności. Dziękujemy za te dwa lata! Administracja


 

 " O czym jęczy Marta "

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Anthony Blackwood

Anthony Blackwood

Liczba postów : 170

" O czym jęczy Marta " Empty
PisanieTemat: " O czym jęczy Marta "   " O czym jęczy Marta " EmptySob Lut 21, 2015 10:15 pm

Powiało grozą.
Owszem. Powiało i słusznie. Jak wszem i wobec wiadomo jestem ostatnią osobą, której zależy na tym brukowcu. Nie zmienia to jednak faktu, że jakaś minimalna cząstka mojego czarnego serduszka chce, aby to było zrobione dobrze ( a przynajmniej względnie poprawnie i estetycznie ).

Nie zamierzam jej robić sam.
Dla dobra ogółu? Dobre sobie. Jeśli są tu ludzie, którym zależy na tym miejscu i na gazetce to zapraszam do współpracy (czyli pisania tekstów)

Lutowe wydanie zawierać będzie:

Artykuły i drobne wzmianki
1. Kurs teleportacji
2. Walentynki w Hogsmeade
3. Tłusty czwartek
4. Wypadek z kuframi
5. Wybuchy w British Museum. - Jessi
6. Klub eliksirów / muzyczny
7. Stereotypowy gryfon/ślizgon/krukon/puchon - cykl w czterech numerach.

Dodatkowe elementy
1. Hot or not - Anarhold
2. Ogłoszenia drobne
3. Walentynkowe życzenia, anonimowe listy itp.
4. Nekrologi

Coś innego.
Serio, pomoc nie boli. A przynajmniej administracja wam się nie zaharuje.

Pisać w temacie/pw. Wszystko mi jedno.
Powrót do góry Go down
Remus Lupin

Remus Lupin

Liczba postów : 663

" O czym jęczy Marta " Empty
PisanieTemat: Re: " O czym jęczy Marta "   " O czym jęczy Marta " EmptyNie Lut 22, 2015 9:26 am

Wreszcie wezmie sie za to ktos kto ma o tym pojecie. Nie wiem czy chcesz mojej pomocy czy nie. Ja moge podsylac jakies artykuly naukowe itp. Sam text na pw i tyle.
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t1368-remus-mow-mi-lunio-john-
Gość
Gość
Anonymous


" O czym jęczy Marta " Empty
PisanieTemat: Re: " O czym jęczy Marta "   " O czym jęczy Marta " EmptyNie Lut 22, 2015 10:27 am

Teksty bardzo mile widziane. Naprawdę, ja się do pisania ich nie nadaję ale skręcić graficznie coś mogę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous


" O czym jęczy Marta " Empty
PisanieTemat: Re: " O czym jęczy Marta "   " O czym jęczy Marta " EmptyPon Lut 23, 2015 9:35 pm

Mogę napisać o stereotypowych gryfonach, ślizgonach itd. Tylko na kiedy i którym mam rozpocząć ten cykl?
Powrót do góry Go down
Anthony Blackwood

Anthony Blackwood

Liczba postów : 170

" O czym jęczy Marta " Empty
PisanieTemat: Re: " O czym jęczy Marta "   " O czym jęczy Marta " EmptyPon Lut 23, 2015 9:38 pm

Termin nadsyłania "prac" 29.02.
Gazetka będzie zrobiona z tego co będzie przygotowane.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




" O czym jęczy Marta " Empty
PisanieTemat: Re: " O czym jęczy Marta "   " O czym jęczy Marta " Empty

Powrót do góry Go down
 

" O czym jęczy Marta "

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» O czym jęczy Marta?
» Jęcząca Marta

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
List z Hogwartu :: Wspomnienia :: Porządki 3. :: INFORMACJE :: Ogłoszenia-