a
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Harperia
List z Hogwartu
Niestety jak to często bywa, coś się kończy, a coś innego zaczyna. Czas Listu z Hogwartu dobiega końca. Mam nadzieję, że część osób będzie wspominało tę stronę z pewnym sentymentem, a nawiązane tutaj znajomości przetrwają pomimo zakończenia naszej działalności. Dziękujemy za te dwa lata! Administracja
List z Hogwartu
Niestety jak to często bywa, coś się kończy, a coś innego zaczyna. Czas Listu z Hogwartu dobiega końca. Mam nadzieję, że część osób będzie wspominało tę stronę z pewnym sentymentem, a nawiązane tutaj znajomości przetrwają pomimo zakończenia naszej działalności. Dziękujemy za te dwa lata! Administracja


 

 Harperia

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Alexandra Woods

Alexandra Woods

Liczba postów : 81

Harperia Empty
PisanieTemat: Harperia   Harperia EmptySro Cze 03, 2015 10:06 am

Harperia Jaz32h
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t3577-alexandra-woods#59873
Emily Rhodes

Emily Rhodes

Liczba postów : 745

Harperia Empty
PisanieTemat: Re: Harperia   Harperia EmptyPon Sie 17, 2015 3:58 pm

Cytat :
Witaj Lexa,
Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko w porządku. Piszę, by Cię pozdrowić z nowego punktu życia i poinformować, że już nie potrzebuję pomocy. Potrafię sama o siebie się zadbać. A ofiary prędzej czy później, trafią do odpowiedniego im miejsca. Ta akurat byłą skromna, ale za to mocno użyteczna. Muszę przyznać, ze idzie mi z tym coraz lepiej. Zwłaszcza teraz. Na szczęście trafiłam na odpowiednią osobę i wiem, że ona mnie nakieruje na właściwy kurs.
Bądź pozdrowiona i wytrwała. A tymczasem idę szukać lokalizacji do kolejnej rzeczy.
E.R.
Powrót do góry Go down
 

Harperia

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
List z Hogwartu :: Bohaterowie :: DANE POSTACI :: POCZTA-