a
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Szkolna sowa - Page 2
List z Hogwartu
Niestety jak to często bywa, coś się kończy, a coś innego zaczyna. Czas Listu z Hogwartu dobiega końca. Mam nadzieję, że część osób będzie wspominało tę stronę z pewnym sentymentem, a nawiązane tutaj znajomości przetrwają pomimo zakończenia naszej działalności. Dziękujemy za te dwa lata! Administracja
List z Hogwartu
Niestety jak to często bywa, coś się kończy, a coś innego zaczyna. Czas Listu z Hogwartu dobiega końca. Mam nadzieję, że część osób będzie wspominało tę stronę z pewnym sentymentem, a nawiązane tutaj znajomości przetrwają pomimo zakończenia naszej działalności. Dziękujemy za te dwa lata! Administracja


 

 Szkolna sowa

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Amelia Mary Fern

Amelia Mary Fern

Liczba postów : 1107

Szkolna sowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szkolna sowa   Szkolna sowa - Page 2 EmptyPią Mar 07, 2014 8:12 pm

Adresat:Amelia Mary Fern
Odbiorca: Pool Mishley
Braciszku,
Oczywiście, jeśli tylko zechce, Ana także może przyjechać do dworku. Im nas więcej tym weselej, czyż nie? Dziadkami się nie martw...pewnie będą zajęci kolejnym bankietem i nawet nas nie zauważą...
Do zobaczenia w pociągu
Amelia
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t382-amelia-mary-fern
Gość
Gość
Anonymous


Szkolna sowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szkolna sowa   Szkolna sowa - Page 2 EmptyWto Kwi 01, 2014 7:46 pm

Adresat: Jorge Verdas
Odbiorca: Albus Dumbledore
Treść:
Szanowny panie Dumbledore,
Zaszczytem dla mnie będzie zagranie koncertu, tu w Hogwarcie. Bardzo chętnie coś takiego zorganizuję, a chciałbym prosić, aby termin był możliwie najbliższy, ponieważ niedługo ruszam w trasę i nie będzie mnie dwa tygodnie. Dokładną datę zostawiam do wybrania panu.
Z poważaniem,
J. Verdas
Powrót do góry Go down
Emily Rhodes

Emily Rhodes

Liczba postów : 745

Szkolna sowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szkolna sowa   Szkolna sowa - Page 2 EmptyWto Kwi 22, 2014 7:51 pm

Adresat: Emily Rhodes
Odbiorca: Albus Dumbledore
Treść:
Szanowny panie profesorze Dumbledore,
Chciałabym poinformować pana, że zgadzam się na Pańską propozycję. Przystąpię do Zakonu i przyjdę na wyznaczony termin na spotkanie rekrutacyjne.
Przepraszam, że tak długo musiał Pan czekać, ale jak sama Panu powiedziałam, to nie była dla mnie łatwa decyzja.
Z poważaniem,
Emily Rhodes
Powrót do góry Go down
Jessi Mall

Jessi Mall

Liczba postów : 2424

Szkolna sowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szkolna sowa   Szkolna sowa - Page 2 EmptySob Paź 18, 2014 6:36 pm

Adresat: Jessi Mall
Odbiorca: Każdy do kogo dotrze ta sowa!

Niewielka elegancka karteczka przesiąknięta zapachem perfum Mall, w całości zapełniona jej drobnym pismem:


Zaproszenie !

Serdecznie zapraszam na przyjęcie z okazji moich 17 urodzin !
27 października g. 18.00 Poddasze
Podążaj za balonami !
Jessi !
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t866-jessica-jessi-mall
Remus Lupin

Remus Lupin

Liczba postów : 663

Szkolna sowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szkolna sowa   Szkolna sowa - Page 2 EmptyWto Lut 03, 2015 4:11 pm

Szkolna sowa - Page 2 2jkhti
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t1368-remus-mow-mi-lunio-john-
Sponsored content




Szkolna sowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szkolna sowa   Szkolna sowa - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 

Szkolna sowa

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Sowa Kupców

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
List z Hogwartu :: Bohaterowie :: DANE POSTACI :: POCZTA-