a
IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Dekrety Ministra Magii
List z Hogwartu
Niestety jak to często bywa, coś się kończy, a coś innego zaczyna. Czas Listu z Hogwartu dobiega końca. Mam nadzieję, że część osób będzie wspominało tę stronę z pewnym sentymentem, a nawiązane tutaj znajomości przetrwają pomimo zakończenia naszej działalności. Dziękujemy za te dwa lata! Administracja


 

 Dekrety Ministra Magii

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość
avatar


PisanieTemat: Dekrety Ministra Magii    Nie Lip 12, 2015 4:24 pm


Dekret Ministra Magii na dzień 13.07.1979 w sprawie korekty Kodeksu Prawa Magicznego


Uwaga obywatele!
Z dniem 13. lipca 1979 roku wprowadzone zostają zmiany w ustawie dotyczącej funkcjonowania aparatu rządowego i kontroli bezpieczeństwa magicznego na terenie Zjednoczonego Królestwa.

Z dniem 13. lipca 1979 roku. urząd Ministra Magii objęty zostanie przez niezrzeszonego posła Elizabth Jeager. Do czasu ustanowienia składu Wizengamotu podejmuje się procedurę awaryjną i składa w ręce Ministra Magii i nowoustanowionej Rady Ministrów wszelką władzę sądowniczą i wojskową Zjednoczonego Królestwa.
W skład Rady Ministrów, której członkowie zostaną zaprzysiężeni na oficjalnym posiedzeniu dnia 15. lipca 1979 roku, w zgodzie z nową poprawką do ustawy rządowej, wejdą: Minister Magii Elizabth Jeager, Zastępca Ministra Magii Lucjusz Malfoy, Szef Departamentu do spraw mugoli i niemagicznie urodzonych Alecto Carrow i Zarządca Czarodziejskiego więzienia o zaostrzonym rygorze Azkaban Joanne Holmes.
Przedstawiciele departamentów mniejszych będą mogli składać apelacje i petycje za pośrednictwem swoich przedstawicieli na co miesiecznych sesjach Rady Ministrów.

Dodatkowo w zgodzie z powszechnie obowiązującym prawem zwyczajowym Minister Magii poszukiwać będzie współpracowników Gabinetu, wyłanianych spośród ludności magicznej Zjednoczonego Królestwa.

Do dnia 1. sierpnia każdy czarodziej niemagicznie urodzony (za takowego przyjmuje się czarodzieja, którego stosunek krwi wynosi 1/8 1/4 i 1/2) musi dokonać rejestracji w urzędach departamentu do spraw mugoli I niemagicznie urodzonych.

Niniejszy dekret wejdzie w życie z dniem 13. lipca 1979 roku.
Uprasza się o dokładne zapoznanie ze zmianami w prawie. Niedostosowanie się grozić będzie poważnymi sankcjami , karą grzywny, konfiskatą majątków lub karą więzienia.

~ dodatkowo: z dekretem powiązany będzie quasi-event związany z poszukiwaniami ważnego członka Gabinetu Minister Magii - więcej informacji: [ klik ]
Powrót do góry Go down
 

Dekrety Ministra Magii

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Gabinet Ministra Magii
» Spis Magii (forumowy)
» Ministerstwo Magii
» "Dzieje Magii" Bathildy Bagshot [do edycji]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
List z Hogwartu :: Organizacja :: INFORMACJE :: FABULARNE :: SPISY I LISTY-