a
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Diamante
List z Hogwartu
Niestety jak to często bywa, coś się kończy, a coś innego zaczyna. Czas Listu z Hogwartu dobiega końca. Mam nadzieję, że część osób będzie wspominało tę stronę z pewnym sentymentem, a nawiązane tutaj znajomości przetrwają pomimo zakończenia naszej działalności. Dziękujemy za te dwa lata! Administracja
List z Hogwartu
Niestety jak to często bywa, coś się kończy, a coś innego zaczyna. Czas Listu z Hogwartu dobiega końca. Mam nadzieję, że część osób będzie wspominało tę stronę z pewnym sentymentem, a nawiązane tutaj znajomości przetrwają pomimo zakończenia naszej działalności. Dziękujemy za te dwa lata! Administracja


 

 Diamante

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Adral D. Rosier

Adral D. Rosier

Liczba postów : 7

Diamante Empty
PisanieTemat: Diamante   Diamante EmptyPon Sie 10, 2015 4:55 pm

Diamante Puszczyk-mszarny

Poznajcie Diamante puszczyka mszarnego należącego do Adrala. To poteżny i bardzo mądry ptak chociaż tak samo nieobliczalny jak jego właściciel. Pozwala się dotknąć tylko Rosierowi. Innych albo dotkliwie podziobie albo co ciekawsze podrapie. Ponadto jesli tylko poczuje się zagrożony od razu zaatakuje. Poważa tylko Adrala i jego słucha. Ma trzy lata i jest bardzo przywiązany do swojego pana. Jednym słowem trzeba na niego uważać, ale jeśli ktoś chce wysłać list do Rosiera zawsze może próbować przekupić Diamante jakimś smakołykiem
Powrót do góry Go down
Anthony Rhodes

Anthony Rhodes

Liczba postów : 182

Diamante Empty
PisanieTemat: Re: Diamante   Diamante EmptyPon Sie 24, 2015 9:43 am

Zaproszenie na domówkę!

Z racji mojego powrotu do życia, zapraszam Cię na imprezę, która odbędzie się w domu rodzinnym Rhodesów.
Osoba towarzysząca mile widziana, aczkolwiek TYLKO dobrej krwi.

Data: 29.08
Godzina: 18.00
Dzień: sobota

Anthony Rhodes
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t686-anthony-rhodes
 

Diamante

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
List z Hogwartu :: Bohaterowie :: DANE POSTACI :: POCZTA-