a
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Hogata - Page 3
List z Hogwartu
Niestety jak to często bywa, coś się kończy, a coś innego zaczyna. Czas Listu z Hogwartu dobiega końca. Mam nadzieję, że część osób będzie wspominało tę stronę z pewnym sentymentem, a nawiązane tutaj znajomości przetrwają pomimo zakończenia naszej działalności. Dziękujemy za te dwa lata! Administracja
List z Hogwartu
Niestety jak to często bywa, coś się kończy, a coś innego zaczyna. Czas Listu z Hogwartu dobiega końca. Mam nadzieję, że część osób będzie wspominało tę stronę z pewnym sentymentem, a nawiązane tutaj znajomości przetrwają pomimo zakończenia naszej działalności. Dziękujemy za te dwa lata! Administracja


 

 Hogata

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
James Potter

James Potter

Liczba postów : 743

Hogata - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Hogata   Hogata - Page 3 EmptyWto Mar 17, 2015 11:12 pm

Jessico Mall!

Czy Ty naprawdę sądzisz, że zadowolę się takim listem? Chyba na głowę upadłaś! Spodziewałem się eseju na kilka stóp, a tu co? Będę musiał z Tobą poważnie porozmawiać jak się spotkamy. Relacja jednosłowna to nie dla mnie, ani nie w Twoim stylu.
A tak poważnie - co się dzieje? Jak wspomniałem takich listów nie dostaję od Ciebie, jeśli wszystko jest w porządku. I nie łudź się, że nie rozczytałem co tam zamazałaś. W jakiej sprawie chciałaś się poradzić? Mów, a raczej - pisz natychmiast jak tylko dostaniesz ten list. Chyba wiesz, że zawsze możesz się do mnie zwrócić, czuję się nieco urażony, że próbujesz mnie tak zwodzić. I teraz mówię zupełnie poważnie, więc korzystaj!

Czekam niecierpliwie na odpowiedź (długą!),
James

PS Dołączam miliard rolek pergaminu (ja i tak go nie używam), cobyś nie musiała kraść Ance.
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t1530-james-potter
James Potter

James Potter

Liczba postów : 743

Hogata - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Hogata   Hogata - Page 3 EmptyCzw Mar 26, 2015 3:47 pm

Jessi,
Zapewniam, że czytałem ten list sam. Wiem, że to pierwsze nad czymś się zastanawiasz, rozwijając list ode mnie.
Powiem Ci, że na początku myślałem, że "sprawy dotyczące Remusa" raczej nie będą mnie interesować, już się bałem, że będziesz mnie pytać o jakieś dziwne rzeczy, a tu... takie coś! Tego się nie spodziewałem. Od początku wiedziałem, że coś z nim jest nie tak. Oczywiście nie chodzi mi o to, że się w Tobie zakochał, widać jakimś cudem (nie bij!) można to zrobić (przykład mam w moim pokoju, na łóżku obok). To, że Cię pocałował zrozumiałbym jedynie wtedy, gdyby ten pajac NIE WIEDZIAŁ, że masz narzeczonego... Jak mógł postawić Cię w takiej sytuacji? Bezmózg jeden. No ale czego się spodziewać po Ślizgonie? Widzisz? Choćbym nie wiem jak się starał zmienić o nich zdanie to oni usilnie udowadniają mi, że moje dawne przekonania są jednak prawdziwe! No ale chyba nie o tym mieliśmy rozmawiać.
Z Remusem to rzeczywiście problem, ja sam czytając ten list miałem ochotę wysłać mu w liście nierozcieńczoną ropę czyrakobulwy. Co by Ci poradzić... To, że musisz powiedzieć Remusowi to pewne, jeszcze tamten kretyn coś palnie kiedyś i będziesz się musiała tłumaczyć, a to już będzie podejrzane. Jednak masz rację, że Remus się wścieknie, ale nie ma chyba innego wyjścia. Nie sądzę, że będzie chciał z Tobą zerwać, przecież wie jak go kochasz i że nigdy byś go nie zdraadziła. Z zabiciem Estrina może być większy problem, ale myślę, że z Syriuszem damy radę go utrzymać przez wyjściem z Kolegium. Peter może nawet zakleszczyć się w drzwiach i wtedy Remus również nie wyjdzie. Chyba, że oknem (ale tu chyba są jakieś pancerne okna, specjalnie wzmacniane, ciekaw jestem co tu się działo kiedyś, że musieli je tak zabezpieczyć...). Poza tym jeśli Remus zacznie odwalać to śmiało pisz do mnie, jakąś sową ekspresową i ja mu przemówię do rozumu, na trzeźwo, rozsądnie (ha, to słowo w stosunku do mnie nadal dziwnie brzmi). Musisz się po prostu przemóc i wszystko mu wyjaśnić, oczywiście z tymi wyświechtanymi frazesami, że przecież go kochasz, nigdy byś mu niczego takiego nie zrobiła, sratatata.

Ściskam,
James "Brat dobra rada" Potter
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t1530-james-potter
Syriusz Black

Syriusz Black

Liczba postów : 570

Hogata - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Hogata   Hogata - Page 3 EmptyPią Mar 27, 2015 11:41 pm

Jessico Mall!

Jeśli sądzisz, że w dobie nieustannej korespondencji między Kolegium a Hogwartem, uda Ci się zataić swoje potajemne i jakże nie-dy-skre-tne TONY PERGAMINÓW, którymi raczysz Rogacza codziennie przy śniadaniu, to się grubo mylisz! Zrozumiałbym, gdyby adresatem był Remus! Ale James? I te jego tajemnicze miny, którymi mnie obdarza za każdym razem, gdy chcę zajrzeć mu przez ramię, doprowadzają mnie już do ostateczności.
Myślicie, że uda wam się knuć za moimi plecami i o niczym się nie dowiem?
Nie ze mną te numery, proszę państwa.
Chcę wiedzieć wszystko, zrozumiano?
WSZYSTKO.
Bo inaczej będę gryzł.

Łapa

PS Miałem wielką ochotę zrobić Ci wstyd w Wielkiej Sali i wysłać wyjca, ale jeśli serio planujecie jakiś wybryk, to jednak lepiej, jeśli to pozostanie między nami!

----
(Jeszcze tylko sowy od Petera brakuje i będzie komplet xD)


Ostatnio zmieniony przez Syriusz Black dnia Nie Mar 29, 2015 12:55 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t3039-syriusz-black
Remus Lupin

Remus Lupin

Liczba postów : 663

Hogata - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Hogata   Hogata - Page 3 EmptyNie Mar 29, 2015 12:09 am

Najdroższa!

Nawet nie wiesz jak bardzo raduje mnie ta informacja!

Tak sie składa, że akurat jestem po zajeciach i mamy czas wolny.
Spotkajmy się w parku za Hogsmeade.

Bede czekał.

Kocham, zawsze.



Luniak
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t1368-remus-mow-mi-lunio-john-
James Potter

James Potter

Liczba postów : 743

Hogata - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Hogata   Hogata - Page 3 EmptyNie Mar 29, 2015 8:36 pm

Kochana siostrzyczko!
Z okazji moich urodzin nawet zacząłem bardzo miło,widzisz? Dziękuję Ci za życzenia i prezenty! Tort pojdzie bardzo szybko, tak czuje, wiesz, nie uchowałby się u nas dłużej, ponieważ mieszkamy z Glizdogonem… A on wszędzie wyczuje słodycze, nawet jak schowamy go we w miarę bezpieczny  miejscu. Woreczek jest świetny, mój majątek w końcu jest bezpieczny!
Właśnie z Syriuszem i Remusem stwierdziliśmy, że wybywamy do Hogsmeade uczcić urodziny w kameralnym gronie, piszesz się?Sowę dostaniesz szybko, więc oczekuję Cię w Trzech Miotłach!


James
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t1530-james-potter
Lily Evans

Lily Evans

Liczba postów : 627

Hogata - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Hogata   Hogata - Page 3 EmptyPon Kwi 06, 2015 10:21 am

Hej Jessi!

Jestem już w domu, jeśli będziesz chciała przyjść wiesz gdzie mieszkam. W domu będę ja moi rodzice i niestety pojawi się też Petunia ze swoim narzeczonym Vernonem. Tak bardzo boję się tego spotkania jestem zagubiona. Nie wiem jak się zachowam po spotkaniu z moją starszą siostrą i jej narzeczonym. Trzymaj kciuki bym dała radę. Lecz jeśli chcesz wpadnij, bo ostatni raz u mnie byłaś nie pamiętam kiedy.


Lily
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t3283-ruda-czyli-lily-evans#54
Lily Evans

Lily Evans

Liczba postów : 627

Hogata - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Hogata   Hogata - Page 3 EmptyPią Maj 22, 2015 9:17 pm

Jessi!

Mam pilne wieści piszę tobie, James jeszcze nie wie. Ale byłam dziś u lekarza i coś się okazało. Będziesz Ciocią tak jestem w ciąży, powiem ci wszystko w cztery oczy jeśli listowo nie wierzysz. Może przed ślubem nie wypada ale tak wyszło, jestem bardzo szczęśliwa.


Lily
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t3283-ruda-czyli-lily-evans#54
Remus Lupin

Remus Lupin

Liczba postów : 663

Hogata - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Hogata   Hogata - Page 3 EmptySro Cze 10, 2015 3:06 pm


Kochanie!

Gdzie jesteś? Nie dajesz znaku życia, co jest grane?
Zjem wszystkie paznokcie z nerwów...


Twój R.
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t1368-remus-mow-mi-lunio-john-
Remus Lupin

Remus Lupin

Liczba postów : 663

Hogata - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Hogata   Hogata - Page 3 EmptyCzw Cze 11, 2015 6:37 pm


Jessi?

NATYCHMIAST napisz gdzie jesteś...
Inaczej sam zacznę Cię szukać, aż znajdę

Twój R.
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t1368-remus-mow-mi-lunio-john-
Sofie Brown

Sofie Brown

Liczba postów : 1937

Hogata - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Hogata   Hogata - Page 3 EmptyCzw Lip 09, 2015 7:47 pm

Hej Jess!


Dziękuję za życzenia urodzinowe, przepraszam że teraz odpisuje nie miałam jak i kiedy.
Prezent jest cudowny, mogę w nim widzieć odbicie twarzy osoby która skradła mi serce, i twojej przecież zawsze byłyśmy przyjaciółkami od najmłodszych lat. Szkoda że nie udało nam się zorganizować mojej osiemnastki! . Znając nas coś wymyślimy w wakacje, jak będziesz chciała.


Twoja Bff
Sofie
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Hogata - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Hogata   Hogata - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 

Hogata

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
List z Hogwartu :: Bohaterowie :: DANE POSTACI :: POCZTA-