a
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Anders - Page 3
List z Hogwartu
Niestety jak to często bywa, coś się kończy, a coś innego zaczyna. Czas Listu z Hogwartu dobiega końca. Mam nadzieję, że część osób będzie wspominało tę stronę z pewnym sentymentem, a nawiązane tutaj znajomości przetrwają pomimo zakończenia naszej działalności. Dziękujemy za te dwa lata! Administracja
List z Hogwartu
Niestety jak to często bywa, coś się kończy, a coś innego zaczyna. Czas Listu z Hogwartu dobiega końca. Mam nadzieję, że część osób będzie wspominało tę stronę z pewnym sentymentem, a nawiązane tutaj znajomości przetrwają pomimo zakończenia naszej działalności. Dziękujemy za te dwa lata! Administracja


 

 Anders

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość
Anonymous


Anders - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Anders   Anders - Page 3 EmptyPon Paź 20, 2014 10:13 pm

Weź mnie nie rozśmieszaj kochana! To urocze co mówisz... Boję się jednak, że oni by się Ciebie nie zlękli, tylko wręcz przeciwnie. Jeszcze bardziej napalili.
... Ciekawe kto to zrobił. Wątpię, aby Ministerstwo puściło luzem dementory. To musiał być ON. Tak mi się przynajmniej wydaje. Ale wiadomo, różnie bywa. Kto wie, może ON ma konkurencje. Nie przejmuj się tym co tam się stało. To nie prawda. Go straciłaś z jego głupoty, nie dlatego że nie umiesz nikogo ochronić - bo umiesz. I nie jesteś winna za niczyją śmierć. Jeśli już, możesz czuć się winna, że ukradłaś mi serce.
Sev

PS Wiem już, jak się nazywa moje przebranie! Upiór z opery, czy coś w tym guście.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous


Anders - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Anders   Anders - Page 3 EmptyPon Paź 20, 2014 10:46 pm

Ale się dobraliśmy! Nawet o tym nie wiedzieliśmy. To chyba jakieś znaki, kochana. Ja je wezmę sobie głęboko do serca.
Nie ładnie! Dlaczego rozpoczynasz tą karierę beze mnie u swojego boku? Wiedziałem... Na nic było moje pójście na spotkanie z tobą. Chlip, chlip.
Ciekawą mają propozycję. Widzę, że dużo się w szkole dzieje.
Chciałem jeszcze coś powiedzieć, ale zapomniałem.
Tęsknię i myślę o tobie. O twoich ustach i oczach. O tobie całej.
Sev


Ostatnio zmieniony przez Severus Snape dnia Pon Paź 20, 2014 10:50 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Jessi Mall

Jessi Mall

Liczba postów : 2424

Anders - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Anders   Anders - Page 3 EmptyPon Paź 20, 2014 10:49 pm

Sofie !
Cieszę się że piszesz ! Fakt dawno nie miałyśmy okazji się spotkać i na spokojnie pogadać ! Nie będę się rozwodzić w liście choć wiedź że mam 100 pytań !
Kiedy i gdzie się widzimy??
Czekam na list !
Buziaki
Jessi!
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t866-jessica-jessi-mall
Gość
Gość
Anonymous


Anders - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Anders   Anders - Page 3 EmptyWto Paź 21, 2014 8:46 am

Oj żartowałem. Ale przynajmniej już wiem, jak reagujesz. Nie przejmuj się tym, wszystko jest dobrze.
Gdyby byłby mecz to pewnie w mojej drużynie znalazłoby się miejsce dla Pottera i Blacka, więc odpowiedź jest raczej oczywista. A nawet gdyby ich nie było to bym tobie kibicował to utraty tchu. Tylko proszę, unikaj tłuczków i wszelkich zderzeń z innymi graczami! Bo inaczej przyjdę do Hogwartu i dobiję Ciebie do końca. A owumentami wtedy mogłaś się nie przejmować i mnie odciągać od nich ile wlezie. Żałuję, że wtedy tak mało poświęcałem tobie czasu. Ale zarazem za nimi tęsknię. Mimo wszystko byłaś wtedy blisko i nie musiałem się tak wszystkim martwić. Teraz codziennie się zastanawiam, jak Ci idzie, jak się czujesz, czy nikt Ci nie robi krzywdy itp. Mam nadzieję, że kiedyś nie będę musiał się tym, aż tak bardzo zamartwiać.
I nie, nie wpadłem w tarapaty. Nawet udało mi się na chwilę wrócić na polankę, aby odzyskać gitarę (w tym miejscu znajduje się coś dokładnie zamazane. I nawet jest kleks atramentu) Mam nadzieję, że jak spotkamy się następnym razem to nauczysz mnie trochę na niej gra. Było by miło coś wspólnie porobić, oprócz potańcówki i rozmów. Ja też się cieszę z tego spotkania. Co prawda chciałbym bym mieć więcej czasu, aby z tobą pobyć... Ale tak uroczo wyglądałaś ze zmęczenia, że nie miałem siły Ciebie dalej męczyć.
Nie mogę się doczekać balu, bo tak jak mówisz ten dzień przesądzi o wszystkim n najbliższy czas. I w ogóle jak chcesz to możemy się spotkać w jakiś weekend, jak będziesz miała wyjście. Do Trzech Mioteł byśmy mogli się przejść. Może byś też zabrała ze sobą jakiś znajomych? Bo ty na pewno masz znajomych. Nie próbuj mi wciskać kitu, że nie!

Sev
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous


Anders - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Anders   Anders - Page 3 EmptyWto Paź 21, 2014 9:34 am

Nie musisz się obawiać. Nikogo innego w moim sercu już nie ma. Nie myślę też o żadnej innej. Ciebie tylko pragnę i twojego szczęścia chcę. Mam nadzieję, że te wszystkie myśli znikną z dniem, gdy wszystko okaże się jasne. Ja będę czekał i nie widzę zmiany w mych uczuciach. Również odliczam dni do balu. To takie śmieszne, że kiedyś byłem mniej rozlewny, ale teraz? Co zrobić, serce nie sługa.
Tak, masz rację. Nie będziemy czekać. Skoro lubisz potajemne spotkania to będzie trzeba takie organizować, może nie często... Ale chociaż raz na jakiś czas. To i Hogsmeade będzie nam musiało na razie wystarczyć.
Czyli miałem racje. Pozdrów Regulusa i tą osobę, która jest z innego domu. Mam nadzieję, że pomimo tego że dzielą was barwy jako tako się dogadujecie. Wiesz... Pragnę twojego szczęścia, nie liczy się teraz dla mnie z kim masz do czynienia, ale że chociaż ktoś jest.
Jak się uda to może dołączę do Niego. Pytanie tylko kiedy to będzie. Chciałbym już móc coś dla Niego zrobić, a nie siedzieć bezczynnie, bo nie wiem co powinno się teraz dziać. Każdy a przecież jakiś plan działania.
Odrzuć obawy, one nie są prawdziwe.
Całuję i myślę,
Sev
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous


Anders - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Anders   Anders - Page 3 EmptySro Paź 22, 2014 11:23 am

Dziękuję za zdjęcie... Chociaż osobiście wolałbym, abyś przysłała samą siebie.
Mniej wylewny to ja jestem wtedy, kiedy Ciebie nie ma. A może ciągle taki jestem? Sam nie wiem. Pamiętam, że ktoś mi kiedyś powiedział, że ludzie się zmieniają. Może to jest prawda? Nieważne.
Ciągle czekam na bal. Nie mogę się doczekać, aż porwę Ciebie w wir tańca.
Sev
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous


Anders - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Anders   Anders - Page 3 EmptyCzw Paź 23, 2014 9:25 pm

Naprawdę? Uwielbiam człowieka, śmieszny jest. Mam nadzieję, że jednak kolejne lekcje będą jednak milszym zajęciem dla Ciebie. A w ogóle chcę Ci powiedzieć, że na studiach również wesoło nie jest. Strasznie nudne zajęcia!
Tak, tak... Wiem, też nie mogę się doczekać balu. Mam ochotę zaszaleć i nie przejmować się wtedy tym całym Potterem i jego panną.
Sev

PS A jak tam pierścionek? Pozbyłaś się go?
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry

Mistrz Gry

Liczba postów : 4357

Anders - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Anders   Anders - Page 3 EmptySob Lis 22, 2014 7:02 pm

Anders - Page 3 Oh5teq
Powrót do góry Go down
Syriusz Black

Syriusz Black

Liczba postów : 570

Anders - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Anders   Anders - Page 3 EmptyNie Lis 23, 2014 1:30 pm

Zaproszenie!

MIEJSCE: Akademik (i okolice)
DATA: Czwartek, 20 listopada 1978 r
GODZINA: Jakakolwiek! Wstępnie od 17!

Tego właśnie dnia odbędzie się impreza zorganizowana pod prektekstem Merlin-raczy-wiedzieć-których urodzin, wstęp wolny dla wszystkich studentów. Mile widziane osoby towarzyszące, jedna, dwie... ewentualnie siedem! Na razie jedyne co zapewniam to alkohol, muzykę i dobrą zabawę... poczęstunek... się załatwi!
Czekam,
Syriusz Black
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t3039-syriusz-black
Gość
Gość
Anonymous


Anders - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Anders   Anders - Page 3 EmptyWto Lis 25, 2014 1:46 pm

Księżniczko!

Nie strzelaj fochów na swojego starego kuzyna który cierpi na sklerozę!
A tak na serio to serdecznie gratuluję wygrania pierwszego meczu! Moja krew normalnie!
Mówisz że zapraszasz przyjaciela na święta... cóż może i ja się w końcu rozejrzę za jakimś towarzystwem, wiesz księgi z runami to ciekawe jednak trochę mało rozrywkowe towarzyszki.
Wpadnij do swojego kuzyna kiedyś na herbatkę!
Ściskam.
D.
Powrót do góry Go down
Syriusz Black

Syriusz Black

Liczba postów : 570

Anders - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Anders   Anders - Page 3 EmptyPią Lis 28, 2014 3:05 am

Sofie!, albo raczej Brown!

Dziękuję za szybką odpowiedź jak również za krótkie i treściwe życzenia. Sądziłem, że przyjaźnisz się z Jessi, ona wie jak wyjść z Hogwartu i wrócić, no ale nic, nie ważne. Cieszę się, że mnie poinformowałaś o sytuacji.


Pozdrawiam,
Syriusz
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t3039-syriusz-black
Barty Crouch Jr

Barty Crouch Jr

Liczba postów : 419

Anders - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Anders   Anders - Page 3 EmptyNie Lis 30, 2014 3:33 pm

Sofie!

Bardzo miło, że mnie zapraszasz. I skorzystam z Twojego zaproszenia.
Zawsze to będzie coś miłego, niż kolejne święta w towarzystwie miłośników
szlam. Dziękuję!


Całusy, Barty.
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t3055-bartemiusz-crouch-jr#506
Barty Crouch Jr

Barty Crouch Jr

Liczba postów : 419

Anders - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Anders   Anders - Page 3 EmptyNie Lis 30, 2014 3:59 pm

Sofie

Doskonale wiem o co chodzi. I dziękuję, ze o mnie pomyślałaś.
Nie tylko w sprawie świąt. Nie mogę się ich doczekać. Po raz pierwszy. Wiem dobrze, że
będą inne niż zwykle. Zresztą, zamiast pisać listy i martwic się o to, że trafi w nieodpowiednie
ręce, może po prostu spotkajmy się gdzieś, gdzie pogadamy?

Barty
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t3055-bartemiusz-crouch-jr#506
Barty Crouch Jr

Barty Crouch Jr

Liczba postów : 419

Anders - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Anders   Anders - Page 3 EmptyNie Lis 30, 2014 4:21 pm

Sofie!

Daj mi chwilę, zanim zwlekę się z wieży północnej.
Nie długo będę.
Nigdzie nie idź!


Barty
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t3055-bartemiusz-crouch-jr#506
Gość
Gość
Anonymous


Anders - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Anders   Anders - Page 3 EmptyWto Gru 02, 2014 8:46 pm

Droga Sofie,
długo siedziałam przy tym liście. Całkowicie mnie zaskoczyłaś i muszę Ci się przyznać, że zamierzałam Ci nie odpisywać. Z wiadomych względów... jesteśmy sobie obce. Niemniej jednak później doszłam do wniosku, że możemy to zmienić, jeśli tylko tego chcemy. Żyłam od zawsze jako jedynaczka, a zarazem byłam bez matki. Niestety, odczuwałam jej brak. Teraz nie mogę się z Nią dogadać... słyszałaś o moich zaręczynach z Panem Rioradem? Nie rozumiem, dlaczego to robi, ale... czy byłabyś skłonna mi pomóc w unieważnieniu tych zaręczyn? Nie zrozum mnie źle. Inaczej planowałam swoje życie... ale to nie rozmowa na papier. Poznamy się, sama zrozumiesz, o co mi chodzi. Masz już siedemnaście lat? Zapewne jesteś śliczną blondyneczką, po mamie, prawda? Jeśli tak to istnieje szansa, że jesteśmy do siebie bardzo podobne. Nie mogę doczekać się, kiedy się zobaczymy...

Ps. Mam bardzo ładny charakter pisma!

Elizabeth.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous


Anders - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Anders   Anders - Page 3 EmptyCzw Gru 04, 2014 9:37 pm

Droga Sofie,
to niesamowity fakt, że mam siostrę. Oczywiście nie łączą nas identyczne więzy krwi, ale zawsze marzyłam o młodszej siostrze, możesz mi wierzyć. Mam wielką nadzieję, że zaręczyny nie ujrzą światła dziennego... ja nawet tego mężczyzny nie znam, a co dopiero miałabym z nim dzielić życie. Jesteś już duża, rozumiesz moją sytuację. Samantha z kolei uważa, że to jedyny sposób, by wynagrodzić mi wszelką krzywdę... czy to nie jest chore? Oczywiście, nie mam prawa krytykować Twojej... naszej matki. Oj, Sofie. Z pewnością muszę Ciebie poznać i zapewne w rzeczywistości jesteś o niebo sympatyczniejsza... i doskonale wiem, że ty także jesteś ciekawa mnie. Zapewne jesteś śliczna i nikt nie może się oprzeć Twoim fiołkowym oczom!
Elizabeth!
Powrót do góry Go down
Alison Greengrass

Alison Greengrass

Liczba postów : 17

Anders - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Anders   Anders - Page 3 EmptyPią Gru 05, 2014 5:11 pm

Sofie,
święta w opustoszałym Hogwarcie to naprawdę ostatnia
rzecz, o której marzę. Oczywiście wracam z Tobą. Myślę,
że możemy zając się organizacją takiej imprezy. Sami
Ślizgoni, prawda? W innym wypadku, cóż... nie obiecuję
być wzorową uczennicą.

                                                                                ~Alison
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t3192-alison-queenie-greengras
Bellatrix Lestrange

Bellatrix Lestrange

Liczba postów : 234

Anders - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Anders   Anders - Page 3 EmptyWto Gru 09, 2014 7:50 pm

Sofie Brown!
Twoja kara powinna być jeszcze bardziej surowa! Tylko twoje poprzednie zasługi uratowały cię od śmierci! Nie możesz zawieść kolejny raz!
Chcesz się uczyć? Nie wątpię że chcesz.
Nie znasz dnia, ani godziny spotkania.
B.B.
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t1297-bellatrix-black
Gość
Gość
Anonymous


Anders - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Anders   Anders - Page 3 EmptySob Gru 13, 2014 11:21 pm

Mała księżniczko,
Sama widzisz jak ciężko jest znaleźć czas na pisanie listów!
Nauka? Tak to się teraz nazywa? Tak wiem że wyjazd i te sprawy, jak chcesz to cię zabiorę do domu, raczej nie będę korzystał z pociągu, wiesz że tego nie lubię!
Też sądzę że święta będą super, szczególnie że będę chciał kogoś ci przedstawić.
Pani prefekt i coś mocniejszego? Masz na myśli kawę jak rozumiem?
Rusz się w końcu do mnie bo będę musiał ruszyć się do Ciebie a pokój wspólny raczej nie jest na to gotowy.
ściskam.
D.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous


Anders - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Anders   Anders - Page 3 EmptySob Gru 13, 2014 11:36 pm

Kłamczucho!
Coś się mieszasz w zeznaniach!
Bardzo dobrze że nie da ci spokoju a ja nic ci nie powiem i dowiesz się dopiero w święta.
Nie ma sprawy, chętnie Was przeniosę, z resztą niedługo kurs teleportacji i w końcu będziesz mogła się sama odbierać!
Cóż jeżeli chodzi o kawę zobaczymy co nam skrzaty zaserwują.
D.
Powrót do góry Go down
Regulus Black

Regulus Black

Liczba postów : 569

Anders - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Anders   Anders - Page 3 EmptyNie Gru 21, 2014 4:20 pm



Sofie,
Dzieki za zyczenia. I za pamiec.

Regulus
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t2265-reglus-black#43185
Barty Crouch Jr

Barty Crouch Jr

Liczba postów : 419

Anders - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Anders   Anders - Page 3 EmptyWto Sty 06, 2015 12:27 am

Sofie!

Czekam na Ciebie w pokoju, gdzie mam spać.
Przyjdź jak wszyscy pójdą do siebie.
Mam niespodziankę!



                                                                     Barty
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t3055-bartemiusz-crouch-jr#506
Mistrz Gry

Mistrz Gry

Liczba postów : 4357

Anders - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Anders   Anders - Page 3 EmptyWto Sty 27, 2015 9:14 pm

Panno Brown

Serdecznie zapraszam na przyjęcie w klubie ślimaka które odbędzie się 27.01.1979 roku.
Obowiazuje elegancki stroj wieczorowy+maska. Radze zabrac osobe towarzyszaca. Przyjecie bedzie tu.


Horacy Slughorn
Powrót do góry Go down
Gilderoy Lockhart

Gilderoy Lockhart

Liczba postów : 314

Anders - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Anders   Anders - Page 3 EmptyWto Sty 27, 2015 9:56 pm

Droga Panno Brown.
Panny list napawa mnie dużą radością, nie mogę się już doczekać kiedy ujrzę panienkę na balu w pięknej sukni. Myślę, że będziemy doskonale się bawić.
Spotkamy się na miejscu.
W wielkimi podziękowaniami i pozdrowieniami.
Ubóstwiany przez wszystkich
Gilderoy Lockhart
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t257-gilderoy-lockhart
Mistrz Gry

Mistrz Gry

Liczba postów : 4357

Anders - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Anders   Anders - Page 3 EmptyPon Lut 16, 2015 9:25 pm

Anders - Page 3 NGvxEwn
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Anders - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Anders   Anders - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 

Anders

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
List z Hogwartu :: Bohaterowie :: DANE POSTACI :: POCZTA-