a
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Blythe
List z Hogwartu
Niestety jak to często bywa, coś się kończy, a coś innego zaczyna. Czas Listu z Hogwartu dobiega końca. Mam nadzieję, że część osób będzie wspominało tę stronę z pewnym sentymentem, a nawiązane tutaj znajomości przetrwają pomimo zakończenia naszej działalności. Dziękujemy za te dwa lata! Administracja
List z Hogwartu
Niestety jak to często bywa, coś się kończy, a coś innego zaczyna. Czas Listu z Hogwartu dobiega końca. Mam nadzieję, że część osób będzie wspominało tę stronę z pewnym sentymentem, a nawiązane tutaj znajomości przetrwają pomimo zakończenia naszej działalności. Dziękujemy za te dwa lata! Administracja


 

 Blythe

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość
Anonymous


Blythe Empty
PisanieTemat: Blythe   Blythe EmptyCzw Mar 06, 2014 9:58 am

Blythe Puchacz2ur0


Ukochany Puchacz Dominica który jest z nim od dzieciństwa, bywa złośliwy i humorzasty jak jego właściciel...
Powrót do góry Go down
Samantha Brown

Samantha Brown

Liczba postów : 55

Blythe Empty
PisanieTemat: Re: Blythe   Blythe EmptyCzw Mar 06, 2014 11:11 am

Blythe NXFTce7
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t1163-samantha-brown
Sofie Brown

Sofie Brown

Liczba postów : 1937

Blythe Empty
PisanieTemat: Re: Blythe   Blythe EmptySro Lis 19, 2014 12:40 am

Hej Domi!

Czemu cię nie było na meczu?..Czy twoja Księżniczka ma puścić ci Foch?
Okej przejdę do rzeczy skopaliśmy tyłki puchonom mieliśmy 170 pkt a oni tylko 10, strzeliłam 2 bramki..Mimo że okropnie się stresowałam..Zaprosiłam mojego przyjaciela Bartemiusza Crouch'a, by spędził z nami święta...Lubię go bardzo więc stwierdziłam że to będzie Fajnie, bo w zeszłym roku ja święta u niego spędzałam. Rozejrzałam się też za domkiem Letniskowym i znalazłam ładny w Grecji na plaży, zdala od strefy zagrożeń ze strony żywiołu.

Buziaczki

Twoja Sofie
Powrót do góry Go down
Syriusz Black

Syriusz Black

Liczba postów : 570

Blythe Empty
PisanieTemat: Re: Blythe   Blythe EmptyPią Lis 28, 2014 5:19 pm

Zaproszenie!

MIEJSCE: Akademik (i okolice)
DATA: JUŻ SIĘ ZACZĘŁO!
GODZINA: TERAZ!

Tego właśnie dnia odbędzie się impreza zorganizowana pod pretekstem Merlin-raczy-wiedzieć-których urodzin, wstęp wolny dla wszystkich studentów. Mile widziane osoby towarzyszące, jedna, dwie... ewentualnie siedem! Na razie jedyne co zapewniam to alkohol, muzykę i dobra zabawę... poczęstunek... się załatwi!
Czekam,
Syriusz Black
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t3039-syriusz-black
Sofie Brown

Sofie Brown

Liczba postów : 1937

Blythe Empty
PisanieTemat: Re: Blythe   Blythe EmptySob Gru 13, 2014 10:52 pm

Kuzynie

Noo dobrze nie bedzie fochow..Przepraszam ze ci teraz odpisuje ale mialam niezly zapierdziel z nauka..22 grudnia wyjazd ze szkoly a jeszcze prezenty musze kupic..nie wiem co komu dac..Jedynie wiem co Podaruje mojemu przyjacielowi..Polubisz go ma te same poglady co my jesli chodzi o niektore sprawy..No licze bo tylko siedzisz z tymi ksiazkami, i zero zainteresowania Bozym swiatem..Czyzby szkolny prymus odbil sie na twojej belferskiej karierze?..Taki zarcik to beda super swieta mam nadzieje..Nie mysle juz o nim szczera rozmowa z Bartym pozwolila mi otworzyc oczy, i powoli wracam do dawnej siebie..Na herbatke wpadne lub cos mocniejszego, tylko znajde troche czasu..Wiec nawiedze cie w twoim gabinecie..





Buziaki Sofie
Powrót do góry Go down
Sofie Brown

Sofie Brown

Liczba postów : 1937

Blythe Empty
PisanieTemat: Re: Blythe   Blythe EmptySob Gru 13, 2014 11:30 pm

Kuzynie

Emm y nie jest szczegolnie ze emm nie wazne..hehe..Rusze sie tylko sie ogarne..Bo wygladam jakby piorun mnie trzasnal..O to ciekawe kogos mi przedstawisz?..hmm..teraz nie da mi to spokoju..Bede myslec ktoz to jest..Wiem ze nie lubisz pociagow..Jesli matce i ojcu cos wypadnie i nie odbiora mnie i Bartka z peronu to zglosze sie do ciebie i przeteleportujesz mnie i niego, potem wrocisz do siebie..Jesli masz espresso lub kawe latte to chetnie sie tego napije!..






S.
Powrót do góry Go down
Sofie Brown

Sofie Brown

Liczba postów : 1937

Blythe Empty
PisanieTemat: Re: Blythe   Blythe EmptySob Mar 28, 2015 12:17 pm

Dominic
Dziś jest taki dzień, w którym smutki idą w cień
a marzenia się spełniają i otuchy dodają.
Każdy składa Ci życzenia: szczęścia, zdrowia, powodzenia.
A ja życzę Ci miłości i radości oraz życia bez przykrości.
Żeby każdy dzień był taki, w którym słonko daje znaki
o wierności i miłości.
To dla ciebie
Wiem że byłeś ślizgonem jak ja więc proszę




ps:Rodzice znów mnie zaręczyli
ps2:Zdałam Kurs Teleportacji!
ps3:Jeszcze raz wszystkiego Najlepszego



Sofie.
Powrót do góry Go down
Sofie Brown

Sofie Brown

Liczba postów : 1937

Blythe Empty
PisanieTemat: Re: Blythe   Blythe EmptyNie Mar 29, 2015 7:34 pm

Dominic
Ślizgon z szóstej klasy czysta krew szanowane nazwisko Blake. Niestety mnie nie znosi zbyt, kilka razy gdzieś wyszliśmy i przestał się słownie wyżywać na mnie za postanowienie rodziców. Co gorsza mój przyjaciel Barty, nie pozwala mi wyjść za niego bo nie chce bym sobie życie zniszczyła. Pokręcone to wszystko ale póki co daje radę. Oj Kuzynie wcale taki stary nie jesteś!. Wiem że mogę się sama odbierać już, ale jesteś dla mnie ważny!. Co w rodzinie to nie zginie jak powiadała babka Rhea. Christian jest przystojnym i sarkastycznym chłopakiem, sam jego widok przyprawia o dreszcze. Jest niczym Mroczny Książe który czai się za rogiem by złapać ofiarę. Tak mówią jego fanki które próbują jakoś podać mu amortencje, w pokoju ślizgonów często o tym mówią jak wracam wieczorem z patrolu.


Sofie[/i]
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Blythe Empty
PisanieTemat: Re: Blythe   Blythe Empty

Powrót do góry Go down
 

Blythe

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Blythe
» Tatyana Blythe
» Blythe Lynsey Floyd

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
List z Hogwartu :: Bohaterowie :: DANE POSTACI :: POCZTA-