a
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
No-Name
List z Hogwartu
Niestety jak to często bywa, coś się kończy, a coś innego zaczyna. Czas Listu z Hogwartu dobiega końca. Mam nadzieję, że część osób będzie wspominało tę stronę z pewnym sentymentem, a nawiązane tutaj znajomości przetrwają pomimo zakończenia naszej działalności. Dziękujemy za te dwa lata! Administracja
List z Hogwartu
Niestety jak to często bywa, coś się kończy, a coś innego zaczyna. Czas Listu z Hogwartu dobiega końca. Mam nadzieję, że część osób będzie wspominało tę stronę z pewnym sentymentem, a nawiązane tutaj znajomości przetrwają pomimo zakończenia naszej działalności. Dziękujemy za te dwa lata! Administracja


 

 No-Name

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Lucjusz Malfoy

Lucjusz Malfoy

Liczba postów : 290

No-Name Empty
PisanieTemat: No-Name   No-Name EmptyNie Maj 18, 2014 8:49 pm



- Właściwie... to ona nie ma imienia - Asmodeus podrapał za uchem czarną, smukłą kotkę, która ufnie ułożyła się w ramionach Lucjusza - Kilka dni temu Castevet mi ją przyniósł, ale Wiedźma wykazuje ogromne pokłady zazdrości. Prycha, skacze i atakuje tę tutaj. Nie ukrywam, że ma przewagę. Wiem, że chciałeś kota, więc masz, a ona też nie oponuje i chętnie z tobą zamieszka. Będę was odwiedzał.

Została i zamieszkała z Lucjuszem w Malfoy Manor. Bezimienna, w zdrobnieniu Beza, bądź No-Name - w skrócie Nona. Potrafi przemknąć zupełnie niezauważona, choć zazwyczaj przebywa w gabinecie blondyna, zwinięta na skórzanej kanapie. W przypadku jakiekolwiek gościa w domu, kota nie ma. Rozpływa się, nie mając ochoty na kontakt z kimkolwiek. Wyjątkiem jest Asmodeus, kotka wyczuwa go zanim ten jeszcze przestąpi przez próg. Wygląda na to, że obu gentelmenów traktuje jako swoich opiekunów, jako że As wywiązuje się z danego słowa i obowiązku, i często przychodzi do Czarnej z wizytą. Kocica nosi czerwoną obróżkę, którą dostała jeszcze od poprzedniego właściciela. Uwielbia potrawkę z królika.
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t1118-lucjusz-malfoy
 

No-Name

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
List z Hogwartu :: Bohaterowie :: DANE POSTACI :: ZWIERZĘTA-