a
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Prefekci
List z Hogwartu
Niestety jak to często bywa, coś się kończy, a coś innego zaczyna. Czas Listu z Hogwartu dobiega końca. Mam nadzieję, że część osób będzie wspominało tę stronę z pewnym sentymentem, a nawiązane tutaj znajomości przetrwają pomimo zakończenia naszej działalności. Dziękujemy za te dwa lata! Administracja
List z Hogwartu
Niestety jak to często bywa, coś się kończy, a coś innego zaczyna. Czas Listu z Hogwartu dobiega końca. Mam nadzieję, że część osób będzie wspominało tę stronę z pewnym sentymentem, a nawiązane tutaj znajomości przetrwają pomimo zakończenia naszej działalności. Dziękujemy za te dwa lata! Administracja


 

 Prefekci

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Mistrz Mistrzów

Mistrz Mistrzów

Liczba postów : 1001

Prefekci Empty
PisanieTemat: Prefekci   Prefekci EmptySro Maj 28, 2014 6:43 pm


Czujesz, że jesteś stworzony do roli prefekta?
Aby nim zostać wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie:
Dlaczego chcesz zostać prefektem?


Gryffindor

Prefekci Naczelni:Anarhold Tempest & xy

Prefekci VI rocznika: xx & xy

Prefekci V rocznika: xx & xy




Ravenclaw

Prefekci Naczelni: Shira Lovegood & xy

Prefekci VI rocznika: xx & xy

Prefekci V rocznika: xx & xy




Slytherin

Prefekci Naczelni: Sofie Brown & xy

Prefekci VI rocznika: Lilinette Yaxley & xy

Prefekci V rocznika: xx & xy




Hufflepuff

Prefekci Naczelni: xx  & xy

Prefekci VI rocznika: xx & xy

Prefekci V rocznika: xx & xy



Ostatnio zmieniony przez Mistrz Budowy dnia Pią Maj 30, 2014 4:45 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Shira Lovegood

Shira Lovegood

Liczba postów : 472

Prefekci Empty
PisanieTemat: Re: Prefekci   Prefekci EmptySro Maj 28, 2014 7:46 pm

Shira zgłasza się na prefekta Smile
Cóż, myślę, że nadawałabym się na to stanowisko ze względu na to, że staram się być obowiązkowa i punktualna. Nie lubię odkładać zaplanowanych zajęć na później. Szanuję regulamin i staram się go nie łamać, czym mogę zarazić innych uczniów. Patrzę obiektywnie, nie kieruję się stereotypami i dążę do bycia sprawiedliwą i opanowania emocji w sytuacjach, które tego wymagają, czyli na przykład obowiązków prefekta. Jestem też Krukonką, dla której pełnienie takiej funkcji byłoby zaszczytem i wyróżnieniem.
Dziękuję, mam nadzieję, że to wystarczy Smile

~akcept
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t1513-shira-lovegood
Reid Snow

Reid Snow

Liczba postów : 180

Prefekci Empty
PisanieTemat: Re: Prefekci   Prefekci EmptySob Sie 30, 2014 1:00 am

Reideł również się zgłasza! A nuż widelec się nada.

Dlaczego Reid? Na pierwszy rzut oka jest to chłopak przeciętny i jak każdy inny, może z dozą szaleństwa w charakterze. Nie ma co kłamać, że jest niewinny i czysty – zdarzało mu się łamać regulamin; kłótnie, notoryczne łamania ciszy (bezsenność) czy nie zawsze odrabiać zadania domowe. Każdemu zdarzają się przewinienia, szczególnie Gryfonom, których nieprzewidywalny charakter i buntowniczy styl życia gryzie się ze sztywnymi zasadami. Jednakże chłopak stara się pilnować innych zasad – chodzi ubrany w szkolny mundurek, zdaje egzaminy, szanuje książki w bibliotece, chodzi grzecznie na zajęcia i uczestniczy w szkolnych imprezach. Charakteryzuje go empatia – woli dowiedzieć się, co leży innym na sercu niż opowiadać o swoich problemach. Zapewne gdyby znalazł pijanego ucznia w jakieś Sali w trakcie ciszy nocnej (co prawda picia nie ma w regulaminie…), to w pierwszej kolejności podszedłby do owego dzieciaka, złapał za rączki i próbował wyciągnąć z niego, dlaczego to zrobił i co się złego stało. Nie jest uprzedzony, co do mugolaków ani innych domów, chociaż wyrobił sobie o nich własne zdanie. Jedynie możliwe jest, że w pierwszej kolejności założyłby Ślizgonowi kajdanki, a potem wysłuchał, co ma do wytłumaczenia. Gryfon dobrze zna mapę zamku i chętnie by pomógł pierwszorocznym dojść do jakieś sali (najlepiej kosztem własnej lekcji…) czy zapoznałby ich z funkcjonowaniem szkoły. Jego miłość do słodyczy i podejście do młodych zapewne skończyłoby się dokarmianiem pierwszorocznych, gdy ci wpadliby w panikę („Zgubiłeś się? Już dobrze. Sala od transmutacji jest na pierwszym piętrze po lewej od schodów. Młody, łap, wreszcie kupiłem Dumle!”). Pewnym jest, że nie nadużywałby władzy prefekta – prędzej cieszyłby się jak dziecko, że ktoś mu zaufał i obdarzył taką ważną rolą. Temperament chłopaka sprawia, że pierw sam rzuciłby się w ogień niż pozwolił, by ktoś inny ucierpiał. Zawsze myśli wpierw o dobrze innym, a potem o sobie – właśnie to sprawia, że często sam zaniedbuje swoje zdrowie i potrzeby. Dotrzymuje sekrety, stara się pomagać, gdy tylko może i szanuje ludzi, którzy nie gardzą innymi (może stąd biorą się konflikty z zadzierającymi nosa Ślizgonami?). Jest w stanie bronić dobrego imienia nie tylko swoich bliskich, często będąc trochę zbyt emocjonalnym i porywczym. Reid zdecydowanie nie jest złym chłopcem, jedynie czasem zdarzają mu się przewinienia, a nic nie naprawia krnąbrnych dzieciaków tak, jak odpowiedzialność za siebie i innych.
Z wielką mocą wiąże się wielka odpowiedzialność!
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t2234-reid-snow
Gość
Gość
Anonymous


Prefekci Empty
PisanieTemat: Re: Prefekci   Prefekci EmptySro Paź 22, 2014 6:46 pm

Dlaczego Erin O'Callaghan?
Wywiązuję się bardzo dobrze z moich obowiązków szkolnych. Na lekcjach jestem aktywną osobą, dużo się udzielam i odrabiam wszystkie zadania domowe, nawet jeśli wydają się być niemożliwe do wykonania. Większość moich wyników z sumów to W oraz PO. Mam świetny kontakt z inną młodzieżą, potrafię każdego wspomóc, wskazać właściwą drogę. Pomogłam nawet kilku osobom wyrwać się z nałogu i poprawić ich reputację. Zawsze bronię słabszych, niezależnie w jakiej sprawie i kto ich atakuje. Naprawdę rzadko kiedy to ja zaczynam awanturę lub staję się agresywna. Każdy kto mnie zna, może to wszystko potwierdzić.
Powrót do góry Go down
Talaith Blishwick

Talaith Blishwick

Liczba postów : 7

Prefekci Empty
PisanieTemat: Re: Prefekci   Prefekci EmptyPon Lis 24, 2014 3:42 pm

Talaith Blishwick
Chciałabym zostać prefektem, ponieważ lubię, gdy jest porządek i ład, a tego właśnie prefekt pilnuje. Jestem przekonana, że jestem stworzona do tej roli. Potrafię pogodzić wszystkie moje obowiązki zwykłego ucznia z dodatkowymi zajęciami. Jestem skłonna obronić słabszych uczniów przed napaścią na nich, czy też pomóc im w nauce, chociażby z eliksirów, transmutacji czy numerologii. Wiem, jak powinien się zachowywać prefekt, ponieważ jeszcze rok temu prefektem był mój brat.
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t3167-talaith-blishwick
Hazel Deveraux

Hazel Deveraux

Liczba postów : 7

Prefekci Empty
PisanieTemat: Re: Prefekci   Prefekci EmptyPon Mar 23, 2015 11:38 am

Hazel Deveraux napisał:
[...] Cechuje się niezwykłą odpowiedzialnością i dojrzałym usposobieniem, co zresztą zdecydowanie można zaliczyć do jej najlepszych atutów.

Jestem odpowiedzialna, a to jedno z najważniejszych cech, jakimi powinien odznaczać się prefekt. To nie tylko wyróżnienie, ale i ogromny obowiązek czuwania nad rówieśnikami. Uważam, że jest we mnie pewna doza dojrzałości, która pozwoliłaby mi na godne spełnianie się w roli prefekta. Jestem rzetelna, a przy tym potrafię być również i bezkompromisowa - nie miałabym najmniejszych problemów z panowaniem nad powszechnym porządkiem.



AKCEPT
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t3413-hazel-m-deveraux
Lilinette Yaxley

Lilinette Yaxley

Liczba postów : 18

Prefekci Empty
PisanieTemat: Re: Prefekci   Prefekci EmptyNie Cze 07, 2015 1:09 pm

...


AKCEPTUJE
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t3596-lilinette-janet-yaxley
Sponsored content




Prefekci Empty
PisanieTemat: Re: Prefekci   Prefekci Empty

Powrót do góry Go down
 

Prefekci

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
List z Hogwartu :: Wspomnienia :: Porządki 3. :: INFORMACJE :: Spisy i listy-