a
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Voldzio :D
List z Hogwartu
Niestety jak to często bywa, coś się kończy, a coś innego zaczyna. Czas Listu z Hogwartu dobiega końca. Mam nadzieję, że część osób będzie wspominało tę stronę z pewnym sentymentem, a nawiązane tutaj znajomości przetrwają pomimo zakończenia naszej działalności. Dziękujemy za te dwa lata! Administracja
List z Hogwartu
Niestety jak to często bywa, coś się kończy, a coś innego zaczyna. Czas Listu z Hogwartu dobiega końca. Mam nadzieję, że część osób będzie wspominało tę stronę z pewnym sentymentem, a nawiązane tutaj znajomości przetrwają pomimo zakończenia naszej działalności. Dziękujemy za te dwa lata! Administracja


 

 Voldzio :D

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Lord Voldemort

Lord Voldemort

Liczba postów : 120

Voldzio :D Empty
PisanieTemat: Voldzio :D   Voldzio :D EmptySob Sie 17, 2013 6:55 pm

POZYTYWNE
VOLDINI FOREVER!
Nagini - on ją po prostu uwielbia. Męczy się z nią od 1 klasy Hogwartu.
Lucjusz Malfoy- wierny sługa, spełniający powierzone mu zadania z należytą dokładnością
NEGATYWNE


Ostatnio zmieniony przez Lord Voldemort dnia Sob Mar 29, 2014 12:25 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous


Voldzio :D Empty
PisanieTemat: Re: Voldzio :D   Voldzio :D EmptyPon Sie 19, 2013 4:10 pm

Ja tutaj liczę na jakąś "pozytywną" relację. Otóż Francesca jest zaślepiona w postaci Lorda, wypełniając bez zastanowienia każdego jego polecenia. Całkowicie mu oddana, jednak wiemy, że Voldemort nie przywiązuje się do swoich sług. Ona jest jedynie jego narzędziem... w skrócie, pozytyw?
Powrót do góry Go down
Hope Henderson

Hope Henderson

Liczba postów : 240

Voldzio :D Empty
PisanieTemat: Re: Voldzio :D   Voldzio :D EmptyNie Wrz 29, 2013 3:08 pm

Może coś dla wiernej Hope? Liczę na jakiś pozytyw. Kobieta głęboko wierzy w idee Czarnego Pana i bez zmrugniecia okiem wykonuje wszelkie jego polecenia.
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t561-hope-henderson
Gość
Gość
Anonymous


Voldzio :D Empty
PisanieTemat: Re: Voldzio :D   Voldzio :D EmptySob Mar 01, 2014 11:59 pm

Voldziu, Voldziu, ja chcę!
Pomysł nawet mam, o!
Ogólnie Nicole mogłaby być kimś takim jak Draco Malfoy był/będzie kiedyś/w przyszłości (nie wiem jak to określić). Taka wtyka w szkole dla czarnego pana i wgl. Oczywiście miałaby tam moralne wątpliwości itp.
Powrót do góry Go down
Sofie Brown

Sofie Brown

Liczba postów : 1937

Voldzio :D Empty
PisanieTemat: Re: Voldzio :D   Voldzio :D EmptyPon Mar 03, 2014 1:12 pm

Voldziu jestem w twoich szeregach od niedawna czemu jeszcze relacji nie mamy? XD
Powrót do góry Go down
Anastasia Miller

Anastasia Miller

Liczba postów : 87

Voldzio :D Empty
PisanieTemat: Re: Voldzio :D   Voldzio :D EmptyNie Mar 16, 2014 7:46 pm

No to ja też bym coś chciała. Może np znają się stąd, że rodzice Any są Śmierciożercami i kiedyś było zebranie Śmierciożerców na dworze Millerów i tam Voldemort ją zobaczył jak była jeszcze mała, ale utrzymując ,,przyjazne'' stosunki z jej rodzicami czasem widywał i ją, a teraz jak jest starsza, to chciałby ją zaangażować bardziej w to?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous


Voldzio :D Empty
PisanieTemat: Re: Voldzio :D   Voldzio :D EmptyNie Mar 16, 2014 10:53 pm

Voldziu ja bym chciała zauważyć, że od roku jestem Śmierciożercą, a my nie mamy relacji! co z tym zrobimy? Sad
Powrót do góry Go down
Sarah Lennox

Sarah Lennox

Liczba postów : 59

Voldzio :D Empty
PisanieTemat: Re: Voldzio :D   Voldzio :D EmptyPon Mar 24, 2014 10:30 am

Może coś dla szpiega w ministerstwie??
Powrót do góry Go down
Lord Voldemort

Lord Voldemort

Liczba postów : 120

Voldzio :D Empty
PisanieTemat: Re: Voldzio :D   Voldzio :D EmptySob Mar 29, 2014 12:26 pm

Ejjj!! Ja uzupełnię resztę relacji jak dostanę konkretne pomysły!! <3 ja sama myśleć na Voldziu nie będę;P
Powrót do góry Go down
Alecto Carrow

Alecto Carrow

Liczba postów : 56

Voldzio :D Empty
PisanieTemat: Re: Voldzio :D   Voldzio :D EmptyNie Lis 23, 2014 12:23 am

Hej Voldziu <3

No więc przybliżę Ci sytuację Alci. Mama i tata - Śmierciożercy, umarli w Azkabanie. Młoda dołączyła do Śmierciożerców za sprawą rodziców w VI klasie Hogwartu. Obecnie skończyła studia i zaczęła pracować w Brygadzie Uderzeniowej, żeby przesyłać informacje dla Vlodzia, o.
Alec od zawsze chcę być Voldziową ulubienicą, zrobi wszystko, żeby mu się przypodobać i wykona każde powierzone zadanie. Dziewczyna jest jeszcze młoda, może rwać się do każdej pracy, działa trochę impulsywnie. Może Voldzio zostanie jej takim hmm mentorem czy coś? Jeszcze trochę pomyślę i i i chętnie popiszę na fabule o.
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t3608-alecto-carrow
Lord Voldemort

Lord Voldemort

Liczba postów : 120

Voldzio :D Empty
PisanieTemat: Re: Voldzio :D   Voldzio :D EmptyNie Lis 23, 2014 3:37 pm

Idealnie. Zgadzam się. Wpiszę później.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Voldzio :D Empty
PisanieTemat: Re: Voldzio :D   Voldzio :D Empty

Powrót do góry Go down
 

Voldzio :D

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
List z Hogwartu :: Bohaterowie :: DANE POSTACI :: RELACJE-