a
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Główna ulica
List z Hogwartu
Niestety jak to często bywa, coś się kończy, a coś innego zaczyna. Czas Listu z Hogwartu dobiega końca. Mam nadzieję, że część osób będzie wspominało tę stronę z pewnym sentymentem, a nawiązane tutaj znajomości przetrwają pomimo zakończenia naszej działalności. Dziękujemy za te dwa lata! Administracja
List z Hogwartu
Niestety jak to często bywa, coś się kończy, a coś innego zaczyna. Czas Listu z Hogwartu dobiega końca. Mam nadzieję, że część osób będzie wspominało tę stronę z pewnym sentymentem, a nawiązane tutaj znajomości przetrwają pomimo zakończenia naszej działalności. Dziękujemy za te dwa lata! Administracja


 

 Główna ulica

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Mistrz Budowy

Mistrz Budowy

Liczba postów : 299

Główna ulica Empty
PisanieTemat: Główna ulica   Główna ulica EmptySro Wrz 17, 2014 6:05 pm

Główna ulica 28mo8zl
Długa, mało ruchliwa ulica wyłożona kostką, przy której toczy się życie miasteczka. Tutaj umieszczone są wszystkie najważniejsze sklepy, restauracje i kawiarnie, których wystawy przyciągają wzrok pieszych. Warto wybrać się tu letnim wieczorem, gdy ulicę oświetlają swym mglistym światłem czarodziejskie lampy. Kolorowe kamieniczki znajdujące się przy ulicy, głównie nad sklepami, zamieszkują zarówno mugole jak i czarodzieje.
Powrót do góry Go down
 

Główna ulica

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Główna ścieżka
» Główna aleja
» Główna Sala
» Kwatera Główna Aurorów

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
List z Hogwartu :: Wspomnienia :: Porządki 3. :: POZA HOGWARTEM :: DOLINA GODRYKA-