a
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Jasmine zaprasza!
List z Hogwartu
Niestety jak to często bywa, coś się kończy, a coś innego zaczyna. Czas Listu z Hogwartu dobiega końca. Mam nadzieję, że część osób będzie wspominało tę stronę z pewnym sentymentem, a nawiązane tutaj znajomości przetrwają pomimo zakończenia naszej działalności. Dziękujemy za te dwa lata! Administracja
List z Hogwartu
Niestety jak to często bywa, coś się kończy, a coś innego zaczyna. Czas Listu z Hogwartu dobiega końca. Mam nadzieję, że część osób będzie wspominało tę stronę z pewnym sentymentem, a nawiązane tutaj znajomości przetrwają pomimo zakończenia naszej działalności. Dziękujemy za te dwa lata! Administracja


 

 Jasmine zaprasza!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Jasmine A. Leighton

Jasmine A. Leighton

Liczba postów : 67

Jasmine zaprasza! Empty
PisanieTemat: Jasmine zaprasza!   Jasmine zaprasza! EmptySob Lut 07, 2015 10:54 am

Jasmine zaprasza! Original
***

POZYTYWNE


IMIĘ I NAZWISKO
OPIS OPIS OPIS

NEGATYWNE



IMIĘ I NAZWISKO
OPIS OPIS OPIS

SKOMPLIKOWANE/NEUTRALNE




IMIĘ I NAZWISKO
OPIS OPIS OPIS

Poza normalnymi relacjami poszukuję również osób, które będą chciały przyczynić się do pomocy w sprawie odnalezienia prawdziwych informacji odnośnie pochodzenia Jasmine. Jeśli macie dobre pomysły, to śmiało! Inaczej, jeśli zauważę waszą chęć, ja pogłówkuję.


Ostatnio zmieniony przez Jasmine A. Leighton dnia Sob Lut 14, 2015 11:23 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t3330-jasmine-a-leighton
Sofie Brown

Sofie Brown

Liczba postów : 1937

Jasmine zaprasza! Empty
PisanieTemat: Re: Jasmine zaprasza!   Jasmine zaprasza! EmptySob Lut 07, 2015 5:55 pm

Chce coś czytałam twoje kp, czytam też dopisek.
Może nie lubisz śmierćków pewnie ale chce BFF i mogę ci pomagać szukać wiadomości o przeszłości Smile
w sumie Jas nie musi wiedzieć że Sof jest Śmierciożercą ;D

Reflektujesz czy masz pomysł na inny opis i relke? <3
Powrót do góry Go down
Jasmine A. Leighton

Jasmine A. Leighton

Liczba postów : 67

Jasmine zaprasza! Empty
PisanieTemat: Re: Jasmine zaprasza!   Jasmine zaprasza! EmptySob Lut 07, 2015 6:01 pm

Sofie jest śmierćkiem i ma ścisły kontakt z Lordziem, to może być... wielka próba przetrwania ich przyjaźni. Jasmine jest baaaaardzo przeciwko ideom Voldemorta, ale Sofie się nie zdradza. No i możne po jakimś dłuższym czasie Sofie będzie świadkiem, jak Jasmine niezbyt świadomie rozmawia z wężem (o ile zrobię to podanie na wężoustość) i Lord wyczyta to ze wspomnień Sofie... sama Brown będzie namawiała Leighton, by zagłębiła się w tajemnice rodzinne, bo to bardzo wyjątkowa i rzadka umiejętność Very Happy Hm?
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t3330-jasmine-a-leighton
Sofie Brown

Sofie Brown

Liczba postów : 1937

Jasmine zaprasza! Empty
PisanieTemat: Re: Jasmine zaprasza!   Jasmine zaprasza! EmptySob Lut 07, 2015 6:08 pm

Ok jestem za <3 Sof się nie zdradzi.
O jej śmierciożerstwie wie tylko jedna osoba c:
Więc pomogę Jasmine Smile
Powrót do góry Go down
Jasmine A. Leighton

Jasmine A. Leighton

Liczba postów : 67

Jasmine zaprasza! Empty
PisanieTemat: Re: Jasmine zaprasza!   Jasmine zaprasza! EmptySob Lut 07, 2015 6:12 pm

Czyli w sumie przyjaźnią się ze sobą, dopiero po jakimś czasie Jasmine odkryje swoją umiejętność i wtedy Sofie zainteresuje się przeszłością Jasmine. Pasuje wszystko? :sofie:
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t3330-jasmine-a-leighton
Sofie Brown

Sofie Brown

Liczba postów : 1937

Jasmine zaprasza! Empty
PisanieTemat: Re: Jasmine zaprasza!   Jasmine zaprasza! EmptySob Lut 07, 2015 6:14 pm

Tak idealnie :3
Powrót do góry Go down
Scarlett Delaney

Scarlett Delaney

Liczba postów : 65

Jasmine zaprasza! Empty
PisanieTemat: Re: Jasmine zaprasza!   Jasmine zaprasza! EmptyNie Lut 08, 2015 5:53 pm

Scarlett bardzo chętnie zostanie dobrą koleżanką (nie przyjaciółką). Mimo, że dziewczyna jest Ślizgonką, chętnie pomaga Jasmine w nauce i dotrzymuje jej towarzystwa, nawet gdy ta ma złe dni. Jest jej "cichym słuchaczem".
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t3258-scarlett-delaney
Sponsored content




Jasmine zaprasza! Empty
PisanieTemat: Re: Jasmine zaprasza!   Jasmine zaprasza! Empty

Powrót do góry Go down
 

Jasmine zaprasza!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Gabucha zaprasza
» Jasmine A. Leighton

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
List z Hogwartu :: Bohaterowie :: DANE POSTACI :: RELACJE-