a
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Kocham ludzi! Uwielbiam ich! Dlaczego ludzie nie kochają mnie?
List z Hogwartu
Niestety jak to często bywa, coś się kończy, a coś innego zaczyna. Czas Listu z Hogwartu dobiega końca. Mam nadzieję, że część osób będzie wspominało tę stronę z pewnym sentymentem, a nawiązane tutaj znajomości przetrwają pomimo zakończenia naszej działalności. Dziękujemy za te dwa lata! Administracja
List z Hogwartu
Niestety jak to często bywa, coś się kończy, a coś innego zaczyna. Czas Listu z Hogwartu dobiega końca. Mam nadzieję, że część osób będzie wspominało tę stronę z pewnym sentymentem, a nawiązane tutaj znajomości przetrwają pomimo zakończenia naszej działalności. Dziękujemy za te dwa lata! Administracja


 

 Kocham ludzi! Uwielbiam ich! Dlaczego ludzie nie kochają mnie?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Swetlana Liubow

Swetlana Liubow

Liczba postów : 11

Kocham ludzi! Uwielbiam ich! Dlaczego ludzie nie kochają mnie? Empty
PisanieTemat: Kocham ludzi! Uwielbiam ich! Dlaczego ludzie nie kochają mnie?   Kocham ludzi! Uwielbiam ich! Dlaczego ludzie nie kochają mnie? EmptySob Maj 16, 2015 7:44 pm





relacje Swetlany Liubow


Pozytywne

Ψ IMIE NAZWISKO - opis relacji opis relacji
Ψ IMIE NAZWISKO - opis relacji opis relacji
Ψ IMIE NAZWISKO - opis relacji opis relacji
Ψ IMIE NAZWISKO - opis relacji opis relacji
Ψ IMIE NAZWISKO - opis relacji opis relacji
Ψ IMIE NAZWISKO - opis relacji opis relacji
Ψ IMIE NAZWISKO - opis relacji opis relacji
Ψ IMIE NAZWISKO - opis relacji opis relacji


Negatywne

Ψ IMIE NAZWISKO - opis relacji opis relacji
Ψ IMIE NAZWISKO - opis relacji opis relacji
Ψ IMIE NAZWISKO - opis relacji opis relacji
Ψ IMIE NAZWISKO - opis relacji opis relacji
Ψ IMIE NAZWISKO - opis relacji opis relacji
Ψ IMIE NAZWISKO - opis relacji opis relacji
Ψ IMIE NAZWISKO - opis relacji opis relacji
Ψ IMIE NAZWISKO - opis relacji opis relacji


plateau
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t3530-swetlana-liubow
Anarhold Tempest

Anarhold Tempest

Liczba postów : 522

Kocham ludzi! Uwielbiam ich! Dlaczego ludzie nie kochają mnie? Empty
PisanieTemat: Re: Kocham ludzi! Uwielbiam ich! Dlaczego ludzie nie kochają mnie?   Kocham ludzi! Uwielbiam ich! Dlaczego ludzie nie kochają mnie? EmptyPon Maj 25, 2015 2:24 pm

Proponuje relację z Aneczką?
Uwielbia dzieciaki, a sama nie miała młodszego rodzeństwa i może zawsze pomagać?
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t10-anarhold-roddy-tempest?hig
Alice Moonlight

Alice Moonlight

Liczba postów : 39

Kocham ludzi! Uwielbiam ich! Dlaczego ludzie nie kochają mnie? Empty
PisanieTemat: Re: Kocham ludzi! Uwielbiam ich! Dlaczego ludzie nie kochają mnie?   Kocham ludzi! Uwielbiam ich! Dlaczego ludzie nie kochają mnie? EmptyPon Maj 25, 2015 8:56 pm

Podobny wiek? 12-13, jest. Ten sam dom? Zgadza się. Czego chcieć więcej? Po przestudiowaniu KP proponuję negatyw. Ba, z punktu widzenia Alice mógłby to być pozytyw! Bycie fałszywą przyjaciółką Alice to chyba rola stworzona dla Svetlany. Twoja Krukonka - ekspert w mieszaniu ludzi z błotem, moja - delikatna, łatwo ją zranić. Alice mogłaby być omamiona błyskotliwymi dyskusjami, pozornym wpuszczeniem do świata swoich myśli, swoich poglądów... Nie jest uległa i potrafi powiedzieć nie, ale dobrej manipulacji się nie oprze. Przydatna przynajmniej do prac domowych. Wątek z ,,ofiarami" nieczystej krwi też da się wpleść. Moim zdaniem to się może udać, a twoim?
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t3562-alice-moonlight
Sponsored content




Kocham ludzi! Uwielbiam ich! Dlaczego ludzie nie kochają mnie? Empty
PisanieTemat: Re: Kocham ludzi! Uwielbiam ich! Dlaczego ludzie nie kochają mnie?   Kocham ludzi! Uwielbiam ich! Dlaczego ludzie nie kochają mnie? Empty

Powrót do góry Go down
 

Kocham ludzi! Uwielbiam ich! Dlaczego ludzie nie kochają mnie?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
List z Hogwartu :: Bohaterowie :: DANE POSTACI :: RELACJE-