a
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Cathelynn Kenway
List z Hogwartu
Niestety jak to często bywa, coś się kończy, a coś innego zaczyna. Czas Listu z Hogwartu dobiega końca. Mam nadzieję, że część osób będzie wspominało tę stronę z pewnym sentymentem, a nawiązane tutaj znajomości przetrwają pomimo zakończenia naszej działalności. Dziękujemy za te dwa lata! Administracja
List z Hogwartu
Niestety jak to często bywa, coś się kończy, a coś innego zaczyna. Czas Listu z Hogwartu dobiega końca. Mam nadzieję, że część osób będzie wspominało tę stronę z pewnym sentymentem, a nawiązane tutaj znajomości przetrwają pomimo zakończenia naszej działalności. Dziękujemy za te dwa lata! Administracja


 

 Cathelynn Kenway

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Cathelynn Kenway

Cathelynn Kenway

Liczba postów : 7

Cathelynn Kenway Empty
PisanieTemat: Cathelynn Kenway   Cathelynn Kenway EmptySro Cze 24, 2015 4:38 pm





relacje Cathelynn Kenway


Pozytywne

Ψ IMIE NAZWISKO - opis relacji opis relacji
Ψ IMIE NAZWISKO - opis relacji opis relacji
Ψ IMIE NAZWISKO - opis relacji opis relacji
Ψ IMIE NAZWISKO - opis relacji opis relacji
Ψ IMIE NAZWISKO - opis relacji opis relacji
Ψ IMIE NAZWISKO - opis relacji opis relacji
Ψ IMIE NAZWISKO - opis relacji opis relacji
Ψ IMIE NAZWISKO - opis relacji opis relacji


Negatywne

Ψ IMIE NAZWISKO - opis relacji opsi relacji
Ψ IMIE NAZWISKO - opis relacji opsi relacji
Ψ IMIE NAZWISKO - opis relacji opsi relacji
Ψ IMIE NAZWISKO - opis relacji opsi relacji
Ψ IMIE NAZWISKO - opis relacji opsi relacji
Ψ IMIE NAZWISKO - opis relacji opsi relacji
Ψ IMIE NAZWISKO - opis relacji opsi relacji
Ψ IMIE NAZWISKO - opis relacji opsi relacji


plateau
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t3528-cathelynn-kenway
Aidan Pond

Aidan Pond

Liczba postów : 49

Cathelynn Kenway Empty
PisanieTemat: Re: Cathelynn Kenway   Cathelynn Kenway EmptySro Cze 24, 2015 7:19 pm

Cathelynn!
Piękna dziewczyno. <3
Znajdź coś dla mnie... Najlepiej coś MEGA POZYTYWNEGO I MEGA SKOMPLIKOWANEGO <3
Powrót do góry Go down
Cathelynn Kenway

Cathelynn Kenway

Liczba postów : 7

Cathelynn Kenway Empty
PisanieTemat: Re: Cathelynn Kenway   Cathelynn Kenway EmptySro Lip 01, 2015 9:31 pm

Oo, jak milusio! <3 Musisz mi wybaczyć, bo ostatnio wena całkowicie mnie opuściła, ale może razem wymyślimy coś fajnego. Very Happy  Z tego, co przeczytałam, wiem, że Aidanek lubi ładne kobietki, hehe. To tak, zacznijmy od początku: oboje byli w Ravenclawie, Aidan jest trzy lata starszy. Cathelynn była dosyć... trudnym i irytującym dzieckiem. XD Nie zdziwiłabym się więc, gdyby na początku w ogóle się nie polubili. Jako, że Cathy zawsze miała problemy z lataniem na miotle, mogła kiedyś całkowicie przypadkowo spaść prosto na Aidana - "To tylko i wyłącznie twoja wina, nie trzeba było stawać mi na drodze!". :’) Nauczyciele kazali grzecznie podać sobie rączki, ale jeszcze przez jakiś czas pojawiały się między nimi zgrzyty.  
Po zakończeniu edukacji spotkali się dopiero w Mungu - pan Pond właśnie czarował swoim oszałamiającym uśmiechem panią z recepcji, kiedy nagle pojawiła się wściekła Cathelynn. Raczej nie zwróciła na niego większej uwagi, była zbyt zdenerwowana i zajęta dyskusją z kobietą za biurkiem. Aidan był więc zmuszony się wycofać, o ile nie chciał dostać w głowę wazonem - chyba, że koniecznie chciał obronić recepcjonistkę przed strasznym, zionącym ogniem smokiem, niczym rycerz w lśniącej zbroi, wtedy Cathy powiedziałaby po prostu, żeby nie wciskał nosa w nie swoje sprawy i wróciła do recepcjonistki, nie zwracając na niego najmniejszej uwagi. Wpadli na siebie później - tak się złożyło, że Cathelynn miała tego dnia wyjątkowo dobry humor, miło im się rozmawiało, rozumiała jego specyficzne żarty i rozbawił ją do łez - można nawet wsadzić jakiś lekki flircik, ot tak, bez zobowiązań. Oboje skądś się kojarzyli i dopiero po kilku rozmowach - a rozmawiało im się bardzo dobrze, więc chętnie się spotykali - uświadomili sobie, że kiedyś darli koty w Hogwarcie. Nie wpłynęło to negatywnie na ich kontakty, wręcz przeciwnie, oboje byli tym odkryciem bardzo rozbawieni. I na tym moje pomysły się kończą, przynajmniej w tej chwili. To tylko taki lekki zarys ich znajomości, może nie jest to zbyt skomplikowane, ale chyba nic więcej nie wymyślę. XD Co myślisz? Masz jeszcze jakieś pomysły? Very Happy
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t3528-cathelynn-kenway
Sponsored content




Cathelynn Kenway Empty
PisanieTemat: Re: Cathelynn Kenway   Cathelynn Kenway Empty

Powrót do góry Go down
 

Cathelynn Kenway

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Cathelynn Kenway

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
List z Hogwartu :: Bohaterowie :: DANE POSTACI :: RELACJE-