a
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Sowa Kupców
List z Hogwartu
Niestety jak to często bywa, coś się kończy, a coś innego zaczyna. Czas Listu z Hogwartu dobiega końca. Mam nadzieję, że część osób będzie wspominało tę stronę z pewnym sentymentem, a nawiązane tutaj znajomości przetrwają pomimo zakończenia naszej działalności. Dziękujemy za te dwa lata! Administracja
List z Hogwartu
Niestety jak to często bywa, coś się kończy, a coś innego zaczyna. Czas Listu z Hogwartu dobiega końca. Mam nadzieję, że część osób będzie wspominało tę stronę z pewnym sentymentem, a nawiązane tutaj znajomości przetrwają pomimo zakończenia naszej działalności. Dziękujemy za te dwa lata! Administracja


 

 Sowa Kupców

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Mistrz Gry

Mistrz Gry

Liczba postów : 4357

Sowa Kupców Empty
PisanieTemat: Sowa Kupców   Sowa Kupców EmptyPon Wrz 02, 2013 9:01 pm

Potrzebujesz czegoś z Ulicy Pokątnej, a jesteś w szkole? Możesz zamówić dany towar przez tą sowę. Wystarczy, że zastosujesz się do danego kodu.

Adresat:
Sklep Ollivandera - straciłeś różdżkę w wypadku? Napisz Ollivanderowi jaką posiadałeś wcześniej i jak została zniszczona. Możesz ewentualnie przesłać resztki tej różdżki, a coś na pewno staruszek poradzi na to! Aby poprosić o różdżkę napisz swoje 3 cechy dominujące w charakterze oraz zainteresowania i ulubiony przedmiot lekcyjny.
Księgarnia Esy i Floresy - jakimś cudem utraciłeś swoje podręczniki lub chcesz zakupić coś dodatkowego? Pisz!
Sklep Madame Malkin - potrzebujesz nowych szat? Niespodziewanie odbędzie się bal, a ty nie masz odpowiedniego stroju? Napisz do Madame Malkin i nie zapomnij zawrzeć w liście swoich uwag!
Centrum Handlowe Eeylopa - poszukujesz sowy? Napisz jakiej, a prześlemy ci ją od razu!
Magiczna menażeria - potrzebujesz towarzysza w postaci zwierzęcia? Napisz jakiego, a znajdziemy ci takiego.
Markowy sprzęt do Quidditcha - chcesz zakupić jakieś materiały do gry? Straciłeś swoją miotłę? Napisz bez zwlekania.
Czarodziejskie niespodzianki Gambola i Japesa - chcesz zamówić specjalne smakołyki z tego sklepu? Zapoznaj się z menu i ewentualnymi opłatami i pisz!
Prorok Codzienny - masz uwagi, chcesz zamówić prenumeratę gazety (za 3 knuty)? Pisz!

Kod:
[b]Adresat:[/b]
[b]Odbiorca[/b]:
[b]Treść[/b]:
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous


Sowa Kupców Empty
PisanieTemat: Re: Sowa Kupców   Sowa Kupców EmptyWto Wrz 24, 2013 10:45 am

Adresat:Sklep Ollivandera
OdbiorcaAnarhold Tempest
Treść

Miałam piękną, zacną różdżkę. 11 cali, klon, włos z ogona jednorożca. Niestety została zniszczona przez podłych śmierciożerców, w ataku na pociąg do Hogwartu. Potrzebowałabym dostać nową. Moje cechy charaktery, które bardzo cenie, to otwartość, poczucie humoru i to, że jestem uparta. Mam nadzieję , że pan coś na to zaradzi.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous


Sowa Kupców Empty
PisanieTemat: Re: Sowa Kupców   Sowa Kupców EmptyCzw Paź 17, 2013 11:18 pm

Adresat: Sklep Madame Malkin 
Odbiorca: Andre Takawa
Treść:
Szanowna Madame M.
Ufając jedynie pani zdolnościom krawieckim, a także w obawie przed "fuszerką" jakiej dokonują tutejsi krawcy zwracam się z prośbą o wykonanie kostiumu halloweenowego wzorowanego na stroju mugolskiego przywódcy narodowościowego Napoleona III Bonapartego.
Poprzez sowę przesyłam reprodukcję obrazu (i stroju).
Z wyrazami szacunku
Sowa Kupców Fbkqad
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/31/Napoleon_I_of_France_by_Andrea_Appiani.jpg
Powrót do góry Go down
Rosemarie Cleverly

Rosemarie Cleverly

Liczba postów : 963

Sowa Kupców Empty
PisanieTemat: Re: Sowa Kupców   Sowa Kupców EmptyNie Paź 20, 2013 8:23 am

Adresat: Sklep Madame Malkin
Odbiorca: Rosemarie Cleverly
Treść:
Droga Madame Malkin,
W związku ze zbliżającym się balem, zwracam się z ogromną prośbą o uszycie dla mnie stroju wampirzycy Elżbiety Batory. Mogę zaufać tylko Tobie i zdaję sobie sprawę, że nikt inny nie poradzi sobie tak doskonale z tym zadaniem.
Z wyrazami szacunku:
Rosemarie Cleverly
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t608-rosemarie-rose-cleverly
Gość
Gość
Anonymous


Sowa Kupców Empty
PisanieTemat: Re: Sowa Kupców   Sowa Kupców EmptyWto Paź 29, 2013 9:03 pm

Adresat:Sklep Ollivandera
Odbiorca: Anarhold Tempest
Treść:

Miałam piękną, zacną różdżkę. 11 cali, klon, włos z ogona jednorożca. Niestety została zniszczona przez podłych śmierciożerców, podczas ataku!. Potrzebowałabym dostać nową. Moje cechy charaktery, które bardzo cenie, to otwartość, poczucie humoru i to, że jestem uparta. Mam nadzieję , że pan coś na to zaradzi znowu...
Powrót do góry Go down
Hope Henderson

Hope Henderson

Liczba postów : 240

Sowa Kupców Empty
PisanieTemat: Re: Sowa Kupców   Sowa Kupców EmptyWto Paź 29, 2013 9:22 pm

Adresat:Sklep Ollivandera
Odbiorca: Hope Henderson
Treść:
Moją różczkę,12 cali, jabłoń, szpon hipogryfa. Niestety została mi ukradziona, w zwiazku z tym proszę o nadesłanie nowej. Charakteryzuje mnie pewność siebie, oziębłość i upór, zawsze wiem czego chcę i to dostaję. Z gór dziękuję.
                                                  Hope Henderson
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t561-hope-henderson
Gość
Gość
Anonymous


Sowa Kupców Empty
PisanieTemat: Re: Sowa Kupców   Sowa Kupców EmptyPią Lis 01, 2013 12:00 am

Adresat:Sklep Ollivandera
Odbiorca: Vivienne Black
Treść:
Najmilszy memu sercu Ollivanderze!
Stało się! Skradziono mi różdżkę. Piękne czternaście i jedna czwarta cala z wiśniowego drewna i włosem demimoza w formie rdzenia. Bezczelność się szerzy mój drogi!
Jak wiesz jestem z natury nieprzewidywalna, okropnie uparta, ale także serdeczna w stosunku do (tych grzecznych) uczniów. Różdżka jest mi niezbędna do prowadzenia lekcji Astronomii!
Twoja ulubiona (i jedyna) współlokatorka
Viv.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous


Sowa Kupców Empty
PisanieTemat: Re: Sowa Kupców   Sowa Kupców EmptyNie Lis 17, 2013 2:27 pm

Adresat: Sklep Ollivandera
Nadawca: Orion Anderson
Treść:
Szanowny Panie Olivanderze,
Moja różdżka ( 15 cali, cis, włos jednorożca, twarda ) uległa zniszczeniu. Moim ulubionym przedmiotem lekcyjnym jest OPCM, a najbardziej charakterystycznymi cechami charakteru to, że jestem opanowany (aż do momentu, w którym się przeleje), sprytny (potrafię zawsze dobrze się ustawić i nie podpadać silniejszym od siebie) oraz to, że nauczyciele uważają mnie za wyjątkowo zdolnego ucznia. Mam nadzieję, że znajdzie Pan odpowiednią różdżkę dla mnie.
Z góry dziękuję,
Orion Anderson
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous


Sowa Kupców Empty
PisanieTemat: Re: Sowa Kupców   Sowa Kupców EmptyPią Gru 27, 2013 12:41 am

Adresat:Sklep Ollivandera
Odbiorca: Anarhold Tempest
Treść:
Mój drogi panie Ollivanderze pisze z przykrością kolejny raz, ponieważ złamano mi kolejną różdżkę. To cios w moje serce... ale muszę prosić o kolejną. Zostałam porwana i mój oprawca dokonał tego okropnego czynu. Proszę o szybką odpowiedź i może jakąś zniżkę dla stałych klientów?
z pozdrowieniami i życzeniami Wesołych Świąt
Ana Tempest
Powrót do góry Go down
Lydia Gallagher

avatar

Liczba postów : 218

Sowa Kupców Empty
PisanieTemat: Re: Sowa Kupców   Sowa Kupców EmptyPią Gru 27, 2013 12:59 am

Adresat: Sklep Ollivandera
Odbiorca: Lydia Gallagher
Treść: Szanowny panie Ollivanderze! Moja cudowna różdżka 10 cali, jesion, pióro hipogryfa, która była ze mną od pierwszej klasy została zniszczona! Jest mi  z tego powodu niezmiernie przykro. Muszę prosić o nową, bo bez tego nie dam rady. Jestem odważna, bezpośrednia i zawzięta. Mam nadzieję, że znajdzie pan odpowiednią dla mnie różdżkę.
Pozdrawiam i życzę wesołych świąt,
Lydia Gallagher.
Powrót do góry Go down
James Potter

James Potter

Liczba postów : 743

Sowa Kupców Empty
PisanieTemat: Re: Sowa Kupców   Sowa Kupców EmptyPią Lut 28, 2014 10:38 pm

Adresat: Sklep Ollivandera
Odbiorca: James Charlus Potter
Treść:
Szanowny panie Ollivanderze. Z największą przykrością chciałem pana poinformować, że zgubiłem moją ukochaną różdżkę. Ktoś najprawdopodobniej mi ją ukradł, gdyż szukałem po całej szkole i nie mogłem jej znaleźć. Z tego powodu proszę o nową różdżkę. Jestem odważny, waleczny i dążący do wybranego celu oraz lojalny wobec swoich przyjaciół. Co może się jeszcze przydać? Może to, ze lubię wszystko, co jest związane z pojedynkami oraz z transmutacją, szczególnie zwierzęcą. Coś z tego chyba da się wyciągnąć do nowej różdżki, nieprawdaż? Mam nadzieję, że szybko ją dostanę.

Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru.

James Charlus Potter
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t1530-james-potter
Alice Moonlight

Alice Moonlight

Liczba postów : 39

Sowa Kupców Empty
PisanieTemat: Re: Sowa Kupców   Sowa Kupców EmptyPon Maj 25, 2015 6:27 pm

Adresat: Prorok Codzienny
Odbiorca: Alice Moonlight
Treść:
Szanowna Redakcjo!
Jestem stałą czytelniczką Proroka Codziennego, więc również w tym roku pragnę zamówić jego prenumeratę. Wasza gazeta jest interesującą lekturą otwierającą okno na świat każdemu uczniowi Hogwartu oraz dorosłemu czarodziejowi i mam nadzieję, że utrzymacie swój poziom! Wysyłam także opłatę z góry na najbliższy miesiąc.
Dziękuję i pozdrawiam,
Alice Moonlight
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t3562-alice-moonlight
Sponsored content




Sowa Kupców Empty
PisanieTemat: Re: Sowa Kupców   Sowa Kupców Empty

Powrót do góry Go down
 

Sowa Kupców

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Szkolna sowa

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
List z Hogwartu :: Bohaterowie :: DANE POSTACI :: POCZTA-