a
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Pamiętnik Jessi
List z Hogwartu
Niestety jak to często bywa, coś się kończy, a coś innego zaczyna. Czas Listu z Hogwartu dobiega końca. Mam nadzieję, że część osób będzie wspominało tę stronę z pewnym sentymentem, a nawiązane tutaj znajomości przetrwają pomimo zakończenia naszej działalności. Dziękujemy za te dwa lata! Administracja
List z Hogwartu
Niestety jak to często bywa, coś się kończy, a coś innego zaczyna. Czas Listu z Hogwartu dobiega końca. Mam nadzieję, że część osób będzie wspominało tę stronę z pewnym sentymentem, a nawiązane tutaj znajomości przetrwają pomimo zakończenia naszej działalności. Dziękujemy za te dwa lata! Administracja


 

 Pamiętnik Jessi

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Jessi Mall

Jessi Mall

Liczba postów : 2424

Pamiętnik Jessi Empty
PisanieTemat: Pamiętnik Jessi   Pamiętnik Jessi EmptySob Cze 07, 2014 12:28 am

Gruby zeszyt oprawiony w czarną aksamitną okładkę, wiele kartek fruwa luzem, są to obrazki, krótkie teksty, nuty,bilety, wejściówki z różnych miejsc, pocztówki, listy, zdjęcia i wiele różnych innych rzeczy. Wpisy nie są datowane, wyraźnie widać że pierwsze kilkadziesiąt stron jest wyrwane a autorka notuje tym co akurat ma pod ręką ...
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t866-jessica-jessi-mall
Jessi Mall

Jessi Mall

Liczba postów : 2424

Pamiętnik Jessi Empty
PisanieTemat: Re: Pamiętnik Jessi   Pamiętnik Jessi EmptySob Cze 07, 2014 12:42 am

A gdyby tak sprawić że ból był by słabszy ? Wymyślić jakieś lekarstwo ?  Ale jakie ? Jeśli jedynym lekarstwem jest jego uśmiech ?  Muśnięcie warg w płatek ucha gdy czytam ? Przypadkowy dotyk? Jak mam się leczyć z tego że nie umiem znieść tego chłodu ? Że nie umiem pogodzić się z tym że on martwi się aż tak? Że patrzy na mnie jak bym zrobiła coś złego a tak na prawdę robiłam tylko to co musiałam ? A może to ze mną jest coś nie tak ? Może powinnam tak na prawdę dać sobie spokój? Ale czy umiała bym stać obojętnie i patrzeć na to wszystko z boku ? Tyle pytań a tak mało odpowiedzi... A żeby było weselej jeszcze Milka musiała dołożyć mi zmartwień jak by bez tego było zbyt kolorowo ! Czy uda nam się to przetrwać ? Przetrwamy i tą burzę tak jak i wszystkie które już były i które nadejdą! Nadzieja matką głupców umiera ostatnia ! O Anka właśnie wchodzi po schodach do dormitorium, tak lekko stawia kroki nie można jej pomylić z nikim innym! Kończę, lepiej unikać pytań na które nie potrafi się odpowiedzieć.


J.
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t866-jessica-jessi-mall
Jessi Mall

Jessi Mall

Liczba postów : 2424

Pamiętnik Jessi Empty
PisanieTemat: Re: Pamiętnik Jessi   Pamiętnik Jessi EmptySob Cze 07, 2014 10:02 pm

Obiecuję już nigdy więcej nie wyrwę żadnej kartki ! Ani jednej! Wiem że to kolejny już raz ale tym razem na prawdę tak będzie! Przestałam widzieć w tym jakikolwiek sens, przecież to że wyrywam i pale te strony niczego nie zmienia! Nie wymazuje wspomnień, one i tak powracają zawsze wtedy gdy nie powinny, przychodzą falami i zmywają wszystko. Najwyższa pora spojrzeć prawdzie w oczy i przyznać się przynajmniej sama przed sobą do swoich uczuć !
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t866-jessica-jessi-mall
Sponsored content




Pamiętnik Jessi Empty
PisanieTemat: Re: Pamiętnik Jessi   Pamiętnik Jessi Empty

Powrót do góry Go down
 

Pamiętnik Jessi

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Pamiętnik Snów
» Pamiętnik Sofie
» Sypialnia Jessi
» Pamiętnik Lisy Shirley
»  Gryffindor ~ Jessi Mall

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
List z Hogwartu :: Bohaterowie :: DANE POSTACI :: PAMIĘTNIKI-