a
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Wyznania Panny Mikelson
List z Hogwartu
Niestety jak to często bywa, coś się kończy, a coś innego zaczyna. Czas Listu z Hogwartu dobiega końca. Mam nadzieję, że część osób będzie wspominało tę stronę z pewnym sentymentem, a nawiązane tutaj znajomości przetrwają pomimo zakończenia naszej działalności. Dziękujemy za te dwa lata! Administracja
List z Hogwartu
Niestety jak to często bywa, coś się kończy, a coś innego zaczyna. Czas Listu z Hogwartu dobiega końca. Mam nadzieję, że część osób będzie wspominało tę stronę z pewnym sentymentem, a nawiązane tutaj znajomości przetrwają pomimo zakończenia naszej działalności. Dziękujemy za te dwa lata! Administracja


 

 Wyznania Panny Mikelson

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Agnes Mikelson

Agnes Mikelson

Liczba postów : 72

Wyznania Panny Mikelson  Empty
PisanieTemat: Wyznania Panny Mikelson    Wyznania Panny Mikelson  EmptyWto Sty 27, 2015 11:46 pm

Wyznania Panny Mikelson  2vcdy86

Dla tak zadziornej duszyczki jak Agnes prowadzenie pamiętnika przystoi jedynie nierozgarniętej nastolatce.
Być może dlatego swój prowadzi w zwykłym, mugolskim zeszycie którego nie wstydzi się nigdzie wyjąć.
W końcu ma go zawsze przy sobie!
Ale nie wszyscy muszą o tym wiedzieć!
Ciiii...


Ostatnio zmieniony przez Agnes Mikelson dnia Czw Sty 29, 2015 6:59 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t3306-agnes-mikelson
Agnes Mikelson

Agnes Mikelson

Liczba postów : 72

Wyznania Panny Mikelson  Empty
PisanieTemat: Re: Wyznania Panny Mikelson    Wyznania Panny Mikelson  EmptySro Sty 28, 2015 12:08 am

Jestem w Hogwarcie. Znowu... Wreszcie...
Mimo tego wszystkiego co się tu dzieje cieszę się. Nie zamieniła bym wojny tutaj na pokój w swoim mugolskim życiu. Postanowiłam zostawić je za sobą. Nikt nie może mnie już zmusić do powrotu. Nikogo też nie boli moja nieobecność. Najwyższy więc czas zająć się życiem tu i teraz.
Powinnam zacząć od tego referatu z Historii Magii... Mam tyle do nadrobienia!
Ale nie oszukujmy się...
Zeszłam do Pokoju Wspólnego by zacząć się wreszcie integrować z ludźmi...
A skoro nikogo nie ma...
Agnes Mikelson! Zobowiązuję Cię do znalezienia sobie przyjaciela!

I zrób to jak najszybciej bo tym gadaniem do samej siebie zaczynasz mnie dobijać...
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t3306-agnes-mikelson
Agnes Mikelson

Agnes Mikelson

Liczba postów : 72

Wyznania Panny Mikelson  Empty
PisanieTemat: Re: Wyznania Panny Mikelson    Wyznania Panny Mikelson  EmptySob Sty 31, 2015 8:32 am

Klub Ślimaka...
Nie. To nie kolejny wybryk mojej chorej wyobraźni a prawdziwa nazwa realnego stowarzyszenia...
Do którego zostałam zaproszona...
Czemu? Tego nie wiem. Gdy Cecil pojawił się z pergaminem w dziobie byłam pewna, ze przechwycił zagubiony list i przyleciał pochwalić się zdobyczą. Na kopercie widniało jednak moje nazwisko...
Czy ja powinnam tam iść? Ok, obiecałam Cecilowi. Ale to tylko ptak! W dodatku mnie zmusił!
Sowa wpływa na twoje decyzję... Czy to nie pora by coś zmienić?
Dobrze, obiecałam też sobie, że ostatecznie zamykam rozdział swojego poprzedniego życia. Nie... Nie rozdział. On zawsze daje możliwość cofnięcia stron i zerknięcia na poprzednie aspekty.
Dlatego też pójdziemy dalej...
Agnes Mikelson! Chowasz Poprzednią cześć sagi głęboko w pamięci i rozpoczynasz nową! Nowy tom ma ten przywilej, że by cofnąć się do przeszłości trzeba nieco bardziej się wysilić.
A tego nie mam zamiaru robić...
Ale czy naprawdę chcę rozpoczynać nowy tom od spotkania Klubu Ślimaka ?!
Kurrr... Litości! Trwa wojna a ja mam ubrać się w idiotyczną kieckę, uśmiechać i uczestniczyć na przyjęciu snobów udając, że nie zauważam tego co dzieje się wokoło?
Nigdy nie wiesz kogo tam spotkasz...
Droga głowo - tak to specjalnie do Ciebie (!) - Nienawidzę Cię momentami... Ale w tym momencie masz rację. "Nowy tom" wymaga też nowych środków. Również negatywnych.
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t3306-agnes-mikelson
Agnes Mikelson

Agnes Mikelson

Liczba postów : 72

Wyznania Panny Mikelson  Empty
PisanieTemat: Re: Wyznania Panny Mikelson    Wyznania Panny Mikelson  EmptySro Lut 04, 2015 5:15 am

Halo... Jest tu kto? Ktokolwiek?
Siedzę na tym całym "przyjęciu"... Choć chyba odpowiedniej było by nadać temu spotkaniu miano stypy. Mimo, że sala jest pełna - poza kilkoma osobami nikt się tu nie udziela więc nawet nie mam czego posłuchać... Powoli dopada mnie irytacja. Może nie straciłam wiele czasu na przygotowania ale z pewnością tracę go teraz... Zamiast siedzieć na tej kanapie i czekać aż przyjdzie moja kolei na okłamywanie przedstawicieli kolegium mogła bym nadrabiać zaległości albo skupic się na patronusie. Nadal nie potrafię wyczarować nawet mgiełki... Co tam patronus. Mam problem z boginem! Ale zamiast ćwiczyć siedzę tu wypindrzona...
Gdy tylko wrócę dorwę Cecila i...
Przerzucasz odpowiedzialnosc na niewinne zwierzę... Jesteś pewna tego co robisz?
Och! Zamknij się głowo!
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t3306-agnes-mikelson
Sponsored content




Wyznania Panny Mikelson  Empty
PisanieTemat: Re: Wyznania Panny Mikelson    Wyznania Panny Mikelson  Empty

Powrót do góry Go down
 

Wyznania Panny Mikelson

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Agnes Mikelson
» Agnes Mikelson
» Gromadka panny M.S.
» Agnes Mikelson
» Sypialnia Panny Grigori

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
List z Hogwartu :: Bohaterowie :: DANE POSTACI :: PAMIĘTNIKI-