a
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Klasa Starożytnych Run - Page 2
List z Hogwartu
Niestety jak to często bywa, coś się kończy, a coś innego zaczyna. Czas Listu z Hogwartu dobiega końca. Mam nadzieję, że część osób będzie wspominało tę stronę z pewnym sentymentem, a nawiązane tutaj znajomości przetrwają pomimo zakończenia naszej działalności. Dziękujemy za te dwa lata! Administracja
List z Hogwartu
Niestety jak to często bywa, coś się kończy, a coś innego zaczyna. Czas Listu z Hogwartu dobiega końca. Mam nadzieję, że część osób będzie wspominało tę stronę z pewnym sentymentem, a nawiązane tutaj znajomości przetrwają pomimo zakończenia naszej działalności. Dziękujemy za te dwa lata! Administracja


 

 Klasa Starożytnych Run

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Mistrz Gry

Mistrz Gry

Liczba postów : 4357

Klasa Starożytnych Run - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa Starożytnych Run   Klasa Starożytnych Run - Page 2 EmptyNie Mar 01, 2015 10:32 pm

The member 'Rosemarie Cleverly' has done the following action : Rzuć kostką

#1 'Gra z MG' :
Klasa Starożytnych Run - Page 2 Uakox

--------------------------------

#2 'Gra z MG' :
Klasa Starożytnych Run - Page 2 6is35y Klasa Starożytnych Run - Page 2 9uw66w

--------------------------------

#3 'Gra z MG' :
Klasa Starożytnych Run - Page 2 12337dl Klasa Starożytnych Run - Page 2 6is35y Klasa Starożytnych Run - Page 2 9uw66w

--------------------------------

#4 'Gra z MG' :
Klasa Starożytnych Run - Page 2 6is35y

--------------------------------

#5 'Gra z MG' :
Klasa Starożytnych Run - Page 2 2vdlkea Klasa Starożytnych Run - Page 2 10gcn74 Klasa Starożytnych Run - Page 2 12337dl

--------------------------------

#6 'Gra z MG' :
Klasa Starożytnych Run - Page 2 2vdlkea Klasa Starożytnych Run - Page 2 12337dl
Powrót do góry Go down
Rosemarie Cleverly

Rosemarie Cleverly

Liczba postów : 963

Klasa Starożytnych Run - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa Starożytnych Run   Klasa Starożytnych Run - Page 2 EmptyNie Mar 01, 2015 10:47 pm

REZERWACJA MIEJSCA!(A WIĘC TERAZ JEST MOMENT KIEDY NIE MAM POJĘCIA CO DALEJ ZROBIĆ, WIĘC KIEDY SIĘ JUŻ WSZYSTKIEGO DOWIEM, TO COŚ TU NAPISZĘ!)
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t608-rosemarie-rose-cleverly
Amelia Mary Fern

Amelia Mary Fern

Liczba postów : 1107

Klasa Starożytnych Run - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa Starożytnych Run   Klasa Starożytnych Run - Page 2 EmptyPon Mar 02, 2015 10:10 am

Wkrótce po niej w sali pojawiła się Rosemarie, trochę nieśmiało i całkowicie nie w swoim stylu zaglądając do sali. Cóż... właściwie nie ma się co dziwić, lekcja lada chwila powinna się zacząć, pewnie dziewczyna bała się spóźnienia. Amelia jedynie uniosła wzrok znad pergaminu, na którym w czasie wyczekiwania zaczęła coś szkicować, by sprawdzić czy to nauczyciel.
Oczywiście jak zwykle Amelia została przez Gryfonkę " specjalnie" przywitana. Jakież to wyróżnienie! Czyżby Rose nie mogła się obyć bez niej i szukała jej wzrokiem, tylko po to by obdarzyć ją swoim kpiącym uśmieszkiem. Zazwyczaj Amelii psuło dzień, gdy ktoś okazywał jej taką " sympatie", ale do Rose już zdążyła się przyzwyczaić więc tylko skinęła jej głową i wróciła do szkicowania.
Ledwie Rose usiadła koło Lisy, gdy do sali wpadła kolejna osoba, sądząca że się spóźniła. Obie dziewczyny miały dziś wyjątkowe szczęście, bo to nauczyciel lekko już się spóźniał.
Zaraz za Agnes w sali wreszcie pojawił się nauczyciel niosąc jakieś zwoje, których zawartość jak na razie pozostawała dla uczniów tajemnicą. Gdy profesor zaczął mówić niesione przez niego pergaminy rozdzieliły się i przed każdym szóstoklasistą wylądował jeden. Amelia musiała swój łapać po o mało co nie ześlizgnął się z ławki. Takie już jej szczęście. Jak w pomieszczeniu ma stać się coś złego lub przynajmniej zabawnego dla obserwatorów to na pewno przydarzy się to jej.
Była dziś nieco zaspana więc nim ogarnęła co się dzieje nauczyciel zdążył zadać pytanie a kilka osób już na nie odpowiadało. Zrezygnowała więc z udzielania się i zabierania głosu, postanawiając skopić się na zadaniu, które zapewne za chwile zada im nauczyciel. W między czasie zapisywała na swoim pergaminie wszystkie informacje podane przez uczniów jak i samego nauczyciela.
Szybko zabrała się do zadania, choć miała pewne obawy.... czy aby na pewno chce wiedzieć co ją czeka? Wróżby jakoś ostatnimi czasy nie bardzo jej odpowiadały, wolała od nich stronić, ale zadanie to zadanie...
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t382-amelia-mary-fern
Mistrz Gry

Mistrz Gry

Liczba postów : 4357

Klasa Starożytnych Run - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa Starożytnych Run   Klasa Starożytnych Run - Page 2 EmptyPon Mar 02, 2015 10:10 am

The member 'Amelia Mary Fern' has done the following action : Rzuć kostką

#1 'Gra z MG' :
Klasa Starożytnych Run - Page 2 6is35y

--------------------------------

#2 'Gra z MG' :
Klasa Starożytnych Run - Page 2 12337dl Klasa Starożytnych Run - Page 2 2vdlkea

--------------------------------

#3 'Gra z MG' :
Klasa Starożytnych Run - Page 2 6is35y Klasa Starożytnych Run - Page 2 6is35y

--------------------------------

#4 'Gra z MG' :
Klasa Starożytnych Run - Page 2 6is35y

--------------------------------

#5 'Gra z MG' :
Klasa Starożytnych Run - Page 2 6is35y Klasa Starożytnych Run - Page 2 10gcn74 Klasa Starożytnych Run - Page 2 12337dl

--------------------------------

#6 'Gra z MG' :
Klasa Starożytnych Run - Page 2 2vdlkea Klasa Starożytnych Run - Page 2 6is35y Klasa Starożytnych Run - Page 2 2vdlkea
Powrót do góry Go down
Jessi Mall

Jessi Mall

Liczba postów : 2424

Klasa Starożytnych Run - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa Starożytnych Run   Klasa Starożytnych Run - Page 2 EmptyWto Mar 03, 2015 3:58 pm

Jessi udało się wślizgnąć niezauważenie do klasy wykorzystała moment gdy jedna dziewczyna do niej wchodziła, co mogła począć na to że uwielbiała ten przedmiot?  Traf chciał że dziewczyna zaraz zostałą wyciągnięta do odpowiedzi i jeszcze wszystko pokręciła. Ciekawe czy Dominic specjalnie udał że nie widzi Jessi bo przecież jako kuzyn Sofie ją znał i wiedział że jest z VII rocznika czy po prostu jej nie zauważył? No co?  Co tak patrzycie? Miała akurat wolną godzinę a Roska która wpadła na nią w pokoju wspólnym powiedziała coś o spóźnieniu na runy i tym że musi lecieć. No i jak nie skorzystać z takiej okazji?
W końcu padło zadanie! Och tak! Zatarła tylko ręce gdy wylądował przed nią woreczek z runami i zaczęła losować...
Wyciągała kolejne runy układając je w odpowiedniej pozycji:

 
Is    

   Ka             Os        Sig  

            Os        

        Ka

spojrzała zaintrygowana na to co jej wyszło i chwyciła za pergamin oraz pióro i zaczęła notować.
1 to czas obecny,  runa Os no proszę jak wszystko się zgadzało ta runa mówiła o głosie a Jessi przecież właśnie zastanawiała się jak zaplanować spotkanie klubu muzycznego które miała prowadzić by wszystkim się podobało.
2 - Czas przeszły, runa Sig będąca runą sukcesu i zwycięstwa, idąc tropem muzyki pewnie chodzi o wygrany przez Jessi konkurs talentów prawda? Przecież to po tamtym sukcesie McGonagall poprosiła by zajęła się klubem muzycznym.
3 - Czas przyszły, runa Ka zręczność i zdolność no tak będzie rozwijać swoje talenty w końcu ma te predyspozycje czy miało to oznaczać że jednak wybierze na studia kierunek artystyczny?
4 - Podstawy charakteru osoby zadającej runom pytanie, znowu ka- moc, tworzenie, zdolność i zręczność. Co te runy się tak uparły na te jej artystyczne zdolności? Czyżby los chciał jej tak bardzo wybić z głowy zostanie aurorem?
5 - Przyczyny trudności życiowych znowu runa Os a więc jej problemy biorą się z pewnością z tego że jest tak rozerwana między różnymi pasjami jakie łączy. Przecież to wiedziała i bez run. Jednak czy potrafiła by poświęcić się w zupełności tylko jednej pasji inne porzucając zapomniane?
6 - Najlepsze rozwiązanie problemu z jakim do run dana osoba się zwraca. Runa Is Przedstawia osobistą moc samo-opanowania, posłuszeństwo i naszą nieodpartą wolę upór. Jessi popatrzyła na runę jeszcze raz. Ach te małe kamienie były tak bardzo przewrotne.

Spojrzała na notatki odczytała je jeszcze raz i w końcu biorąc do ręki drugi czysty kawałek pergaminu napisała spójną wróżbę dla siebie:

Runy zwracają moją uwagę na zajęcia których się podjęłam i muszę je przygotować gdyż jest na to już najwyższa pora i nie ma co dalej zwlekać bo nie uda mi się wykonać zadania na czas. Runa przeszłości przypomina mi o odniesionych w tej dziedzinie sukcesach jednak napomina bym nie spoczywała na laurach.
W przyszłości powinnam rozwijać swój talent i nie mogę go zaniedbać ponieważ leży on u podnóża mojego charakteru. To jaka jestem bierze się właśnie z mojego talentu, to on mnie prowadzi i sprawia że jestem jaka jestem. Nie mogę zgubić swoich pasji ponieważ zagubię samą siebie. Moje problemy życiowe wynikają z rozerwania między tym co bym chciała a tym co powinnam w życiu robić i choć wydawać by się mogło że aby osiągnąć równowagę powinnam zaniechać jednej z praktyk na rzecz drugiej runy mówią że nie mam tego robić bo dzięki samozaparciu i uporowi dam radę realizować się na wszystkich polach. Uda mi się połączyć pasje i obowiązki tak by moje życie było szczęśliwe i harmonijne. Muszę tylko sama chcieć i nie poddawać się. Nigdy.  

Przeczytała raz jeszcze, była całkiem zadowolona. Jednocześnie też zaintrygowana tym że wszystko się tak zgadzało. Nie znosiła wróżbiarstwa bo ta zawsze wychodziło jej że umrze a tutaj... To zupełnie co innego. Runy nie mówiły że umrze albo będzie szczęśliwa podpowiadały jedynie na co powinna zwrócić uwagę i czym się kierować. Dawały wybór a co już zrobi zależało od niej. Zwinęła pergamin i podeszła do biurka wręczając go Dominicowi. Wróciła do ławek i usiadła koło Roski. Nachyliła się do jej ucha i szepnęła.
- Pomóc Ci? Swoją drogą liczyłam że dostaniecie jakiś ciekawy tekst do czytania. No ale mówi się trudno.  Jak się nie ma co się lubi...- wzruszyła ramionami uśmiechając się do kumpeli.


Ostatnio zmieniony przez Jessi Mall dnia Wto Mar 03, 2015 4:39 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t866-jessica-jessi-mall
Mistrz Gry

Mistrz Gry

Liczba postów : 4357

Klasa Starożytnych Run - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa Starożytnych Run   Klasa Starożytnych Run - Page 2 EmptyWto Mar 03, 2015 3:58 pm

The member 'Jessi Mall' has done the following action : Rzuć kostką

#1 'Gra z MG' :
Klasa Starożytnych Run - Page 2 Uakox

--------------------------------

#2 'Gra z MG' :
Klasa Starożytnych Run - Page 2 10gcn74 Klasa Starożytnych Run - Page 2 Uakox Klasa Starożytnych Run - Page 2 2vdlkea

--------------------------------

#3 'Gra z MG' :
Klasa Starożytnych Run - Page 2 9uw66w

--------------------------------

#4 'Gra z MG' :
Klasa Starożytnych Run - Page 2 2vdlkea Klasa Starożytnych Run - Page 2 Uakox

--------------------------------

#5 'Gra z MG' :
Klasa Starożytnych Run - Page 2 12337dl Klasa Starożytnych Run - Page 2 6is35y

--------------------------------

#6 'Gra z MG' :
Klasa Starożytnych Run - Page 2 6is35y Klasa Starożytnych Run - Page 2 2vdlkea Klasa Starożytnych Run - Page 2 9uw66w
Powrót do góry Go down
Agnes Mikelson

Agnes Mikelson

Liczba postów : 72

Klasa Starożytnych Run - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa Starożytnych Run   Klasa Starożytnych Run - Page 2 EmptyWto Mar 03, 2015 9:37 pm

Agnes ucieszyła się kiedy jej koleżanka wpadła na zajęcia a jeszcze bardziej gdy udało jej się odpowiedzieć na zadane przez nauczyciela pytanie. Rówieśniczka zdawała się ostatnio być nieco oderwana od rzeczywistości jednak panna Mikelson nie znała powodu takiego zachowania dziewczyny. Cóż,czasem każdemu zdarza się gorszy okres...
Sięgnęła ręką do woreczka i wyciągnęła następujące symbole:


Ostatnio zmieniony przez Agnes Mikelson dnia Czw Mar 05, 2015 5:56 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t3306-agnes-mikelson
Mistrz Gry

Mistrz Gry

Liczba postów : 4357

Klasa Starożytnych Run - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa Starożytnych Run   Klasa Starożytnych Run - Page 2 EmptyWto Mar 03, 2015 9:37 pm

The member 'Agnes Mikelson' has done the following action : Rzuć kostką

'Gra z MG' :
Klasa Starożytnych Run - Page 2 9uw66w Klasa Starożytnych Run - Page 2 9uw66w Klasa Starożytnych Run - Page 2 6is35y
Powrót do góry Go down
Agnes Mikelson

Agnes Mikelson

Liczba postów : 72

Klasa Starożytnych Run - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa Starożytnych Run   Klasa Starożytnych Run - Page 2 EmptyWto Mar 03, 2015 9:40 pm

.
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t3306-agnes-mikelson
Mistrz Gry

Mistrz Gry

Liczba postów : 4357

Klasa Starożytnych Run - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa Starożytnych Run   Klasa Starożytnych Run - Page 2 EmptyWto Mar 03, 2015 9:40 pm

The member 'Agnes Mikelson' has done the following action : Rzuć kostką

#1 'Gra z MG' :
Klasa Starożytnych Run - Page 2 2vdlkea

--------------------------------

#2 'Gra z MG' :
Klasa Starożytnych Run - Page 2 12337dl Klasa Starożytnych Run - Page 2 12337dl

--------------------------------

#3 'Gra z MG' :
Klasa Starożytnych Run - Page 2 9uw66w Klasa Starożytnych Run - Page 2 Uakox Klasa Starożytnych Run - Page 2 6is35y

--------------------------------

#4 'Gra z MG' :
Klasa Starożytnych Run - Page 2 2vdlkea

--------------------------------

#5 'Gra z MG' :
Klasa Starożytnych Run - Page 2 2vdlkea Klasa Starożytnych Run - Page 2 6is35y
Powrót do góry Go down
Amelia Mary Fern

Amelia Mary Fern

Liczba postów : 1107

Klasa Starożytnych Run - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa Starożytnych Run   Klasa Starożytnych Run - Page 2 EmptySro Mar 04, 2015 3:13 pm

Ułożyła runy w odpowiedniej pozycji i... siedziała tak patrząc na nie niepewna wciąż czy chce je odczytać. Po dłuższej chwili potrząsnęła głową i zabrała się za dokładne sprawdzanie co która runa znaczy.
Runa numer jeden ustawiona gdzieś pośrodku krzyża stanowiła o czasie obecnym. Dla Amelii była to runa Fa, czyli pierwotny ogień, symbolizującą zmienną moc ducha jak i ducha tworzenia. W sumie pasowało. Amelia przecież wciąż trenowała z Lisem panowanie nad Świętym ogniem, a przy okazji wzmacniał się jej duch. Zmieniała się wewnętrznie. Stawała silniejsza.
Druga runa stanowiąca lewe ramię krzyża miała mówić o przeszłości. Tej runy Amelia była najbardziej ciekawa, jak i najbardziej się jej bała. Co takiego o przeszłości powiedzą jej runy...Runa Rit, Rytuał mająca przedstawiać porządek i ład w świecie, pierwotne prawa. Dla Amelii chyba ważniejsze było drugie znaczenie runu- cyniczne wydarzenie i ratunek niesiony przez wroga. Cóż nie mogła zaprzeczyć, ze parę razy osoby, które nie były jej przychylne w przeszłości w sposób nieświadomy pomogły jej. Bo z całą pewnością, jej przeszłość nie była niczym uporządkowanym.
Kolejna runa, przyszłość. Ta najmniej pewna i najbardziej niepokojąca. Albo i nie, bo dla Amelii tą runą było Ur- uzdrowienie, wskrzeszenie. Czyżby w jej życiu miało się poprawić, jej psychika miała zostać uleczona. kto wie... Jakby nie było runa ta odnosiła się raczej do fizycznej części świata.
Runa numer cztery-podstawowy charakter osoby zadającej pytanie. Co takiego o niej samej mogła jej powiedzieć owa runa. Znów Fa. Co by to mogło oznaczać? Bynajmniej Amelia nie miała przecież " ognistego temperamentu", mogło więc chodzić co najwyżej o jej zainteresowanie i zawartego w tym ducha tworzenia. Przedostatnią runą było Is. Ego. Samoopanowanie i kontrola. Chyba to powinno być jej runą charakteru. Była jak najbardziej uparta, choć potrafiła być tez przykładną, posłuszną uczennicą. Jednak ta runa odpowiadała nie za charakter a, za przyczyny trudności życiowych. Cóż może rzeczywiście, gdyby nie była tak uparta, życie ułożyłoby się trochę lepiej.
Ostatnią runą było ponownie Rit. Czyżby runy sugerowały, że powinna odpuść i pozwolić toczyć si życiu po swojemu, według pierwotnych praw...może...
Ponownie zamyśliła się głęboko, tym razem nad tym co powinna z tego wszystkiego zapisać.

Runy zwracają uwagę na proces tworzenia, pierwotnego ducha i jego moc, sugerując, ze powinnam skupić się na nauce i swoich pasjach. rozwijać się i umacniać swojego ducha, zwracając uwagę na to, ze przez swój upór komplikowałam swoje życie, przez co nie mogłam oddawać się swoim pasją tak jakbym tego chciała. Radą run dla mnie jest uspokojenie się i pozwolenie na działanie pierwotnych praw, co doprowadzić ma do uzdrowienia.
Zapisała z nadzieją, ze ma to jakiś sens, bo szczerze nie miała sił sprawdzać tego i czytać. Osuszyła atrament, zwinęła pergamin i podeszła do biurka nauczyciela by oddać pracę. Po tym wróciła do ławki i ponownie zaczęła szkicować coś w rogu pergaminu widząc, ze nie za bardzo jest w klasie ktoś do kogo mogła by się odezwać, bo siedzący obok Barty nawet nie zwrócił uwagi na jej przybycie.
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t382-amelia-mary-fern
Agnes Mikelson

Agnes Mikelson

Liczba postów : 72

Klasa Starożytnych Run - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa Starożytnych Run   Klasa Starożytnych Run - Page 2 EmptyCzw Mar 05, 2015 6:06 pm

Wpatrywała się w kamienie i ułożyła je w krzyż przypatrując im się uważnie. O dziwo były wyjątkowo spójne...
Bar, Ur, Ka, Hagal, znowu Ur i Dorn... Nie pozostawało nic innego jak wziąć się do pracy. Chwyciła więc pióro i zaczęła pisać.

Runy sugerują, że w obecnej chwili moje życie ulega zmianie. Runa Bar oznacza bowiem wskrzeszenie,narodziny nowego życia. W przeszłości udało mi się dokonać uzdrowienia samej siebie i zapewnić sobie ciągłość życia.Co ciekawe - to właśnie ta ciągłość jest przedstawiona jako przyczyna moich trudności. Ukazuje to też runa Hagal, skupiając się na blokadach które sama w sobie stworzyłam ale jednocześnie dając możliwość dużego rozwoju. W przyszłości jest mi pisana twórcza moc można więc przypuszczać, że pokonam swoje słabości i skupię się na wzroście. By tego dokonać Dorn nakazuje mi stawianie sobie nowych wyzwań i aktywność.


Odłożyła pióro przypatrując się swojej wróżbie.
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t3306-agnes-mikelson
Gość
Gość
Anonymous


Klasa Starożytnych Run - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa Starożytnych Run   Klasa Starożytnych Run - Page 2 EmptyPią Mar 13, 2015 11:17 pm

Uczniowie zabrali się do pracy a Dominic zajął się w tym czasie przeglądaniem prac wykonanych przez uczniów z poprzedniej grupy. Sam nie wiedział kiedy minął czas i pierwsze prace zaczęły spływać na jego biurko. Gdy wszyscy oddali już swoje pergaminy uśmiechnął się miło.
- Na dziś to tyle. Miłego dnia. - pożegnał uczniów którzy momentalnie wyprysnęli z klasy po czym sam opuścił pomieszczenie.

z/t wszyscy.


Podsumowanie:
Punkty: za udzielone odpowiedzi i obecność w sumie->
Gryf:15
Rav:15
Slyth:25
Huff:10
Oceny:
Osoby które napisały prace tj. Jessi,Amelka i Agnes W
Osoby które tylko rzuciły kostkami tj. Thomas i Roska Z
Reszta która nie zrobiła nic tj. Jasmine, Kyla, Wasylissa, Verónica, Wiktor, Barty o ich ocenach decyduje rzut kostki (ilość oczek odpowiednio to oceny 6-PO, 5-Z, 4-N,#-O,2-T,1-kolejny rzut.)
k1 Jasmine T
k2 Kyla T
k3 Wasylissa O
k4 Verónica Z
k5 Wiktor N
 k6 Barty N


Ostatnio zmieniony przez Dominic Lloyd dnia Pią Mar 13, 2015 11:25 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry

Mistrz Gry

Liczba postów : 4357

Klasa Starożytnych Run - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa Starożytnych Run   Klasa Starożytnych Run - Page 2 EmptyPią Mar 13, 2015 11:17 pm

The member 'Dominic Lloyd' has done the following action : Rzuć kostką

#1 'Gra z MG' :
Klasa Starożytnych Run - Page 2 2vdlkea

--------------------------------

#2 'Gra z MG' :
Klasa Starożytnych Run - Page 2 2vdlkea

--------------------------------

#3 'Gra z MG' :
Klasa Starożytnych Run - Page 2 12337dl

--------------------------------

#4 'Gra z MG' :
Klasa Starożytnych Run - Page 2 10gcn74

--------------------------------

#5 'Gra z MG' :
Klasa Starożytnych Run - Page 2 Uakox

--------------------------------

#6 'Gra z MG' :
Klasa Starożytnych Run - Page 2 Uakox
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Klasa Starożytnych Run - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa Starożytnych Run   Klasa Starożytnych Run - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 

Klasa Starożytnych Run

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Klasa Astronomiczna
» Klasa Zielarstwa
» Klasa Eliksirów
» Klasa Mugoloznawstwa
» Klasa Transmutacji

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
List z Hogwartu :: Wspomnienia :: Porządki 3. :: HOGWART :: ZAMEK :: Klasy-