a
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Dominic'a co z kim i po co i na co. - Page 2
List z Hogwartu
Niestety jak to często bywa, coś się kończy, a coś innego zaczyna. Czas Listu z Hogwartu dobiega końca. Mam nadzieję, że część osób będzie wspominało tę stronę z pewnym sentymentem, a nawiązane tutaj znajomości przetrwają pomimo zakończenia naszej działalności. Dziękujemy za te dwa lata! Administracja
List z Hogwartu
Niestety jak to często bywa, coś się kończy, a coś innego zaczyna. Czas Listu z Hogwartu dobiega końca. Mam nadzieję, że część osób będzie wspominało tę stronę z pewnym sentymentem, a nawiązane tutaj znajomości przetrwają pomimo zakończenia naszej działalności. Dziękujemy za te dwa lata! Administracja


 

 Dominic'a co z kim i po co i na co.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość
Anonymous


Dominic'a co z kim i po co i na co.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dominic'a co z kim i po co i na co.    Dominic'a co z kim i po co i na co.  - Page 2 EmptySob Mar 01, 2014 11:50 am

Aric bój się, bój szczególnie tych prywatnych szlabanów w moim gabinecie Cool

Panno Ano pewna jesteś że chcesz negatyw?
Powrót do góry Go down
Aric Kenveth

Aric Kenveth

Liczba postów : 237

Dominic'a co z kim i po co i na co.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dominic'a co z kim i po co i na co.    Dominic'a co z kim i po co i na co.  - Page 2 EmptySob Mar 01, 2014 11:59 am

Prywatny szlaban w gabinecie? No no no... Może w takim razie powinienem jak najszybciej coś narozrabiać, ne? Twisted Evil 
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous


Dominic'a co z kim i po co i na co.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dominic'a co z kim i po co i na co.    Dominic'a co z kim i po co i na co.  - Page 2 EmptySob Mar 01, 2014 12:03 pm

Narozrabiasz to się przekonasz Cool
Powrót do góry Go down
Aric Kenveth

Aric Kenveth

Liczba postów : 237

Dominic'a co z kim i po co i na co.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dominic'a co z kim i po co i na co.    Dominic'a co z kim i po co i na co.  - Page 2 EmptySob Mar 01, 2014 12:06 pm

Mrrrrah! Kusisz, Domi, kusisz...  Wink 
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous


Dominic'a co z kim i po co i na co.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dominic'a co z kim i po co i na co.    Dominic'a co z kim i po co i na co.  - Page 2 EmptySob Mar 01, 2014 12:16 pm

Duży NEGATYW ! Very Happy
NEGATYW PRZEZ DUŻE N! XD
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous


Dominic'a co z kim i po co i na co.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dominic'a co z kim i po co i na co.    Dominic'a co z kim i po co i na co.  - Page 2 EmptySob Mar 01, 2014 12:22 pm

Aric już taki ze mnie kusiciel Cool

Dobrze Anko ma być negatyw to będzie, czuj się wzywana do odpowiedzi na każdej lekcji.
Powrót do góry Go down
Aric Kenveth

Aric Kenveth

Liczba postów : 237

Dominic'a co z kim i po co i na co.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dominic'a co z kim i po co i na co.    Dominic'a co z kim i po co i na co.  - Page 2 EmptySob Mar 01, 2014 12:23 pm

Trudne pytania jej dawaj...! *-*

I okropny z Ciebie kusiciel... Może się jednak zastanowię, czy Ci czegoś nie dolać do tej kawy z rumem ;p
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous


Dominic'a co z kim i po co i na co.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dominic'a co z kim i po co i na co.    Dominic'a co z kim i po co i na co.  - Page 2 EmptySob Mar 01, 2014 12:40 pm

Nie chodze na starożytne RUNY! <3 Nie będę wzywana do odpowiedzi :**
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous


Dominic'a co z kim i po co i na co.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dominic'a co z kim i po co i na co.    Dominic'a co z kim i po co i na co.  - Page 2 EmptySob Mar 01, 2014 12:42 pm

No i popsułaś wszystko! Ale nie bój się i tak znajdę sposób żeby utrudnić ci żywot.


Widzisz i teraz się muszę pilnować dziecinko czy czasem amortencji w kawie nie mam.
Powrót do góry Go down
Aric Kenveth

Aric Kenveth

Liczba postów : 237

Dominic'a co z kim i po co i na co.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dominic'a co z kim i po co i na co.    Dominic'a co z kim i po co i na co.  - Page 2 EmptySob Mar 01, 2014 12:43 pm

Amortencji? A po co mi takie badziewie... ;p Wystarczy urok osobisty i wrodzony seksapil Very Happy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous


Dominic'a co z kim i po co i na co.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dominic'a co z kim i po co i na co.    Dominic'a co z kim i po co i na co.  - Page 2 EmptySob Mar 01, 2014 12:45 pm

Nie zapominaj o tej powalającej wręcz skromności Very Happy
Powrót do góry Go down
Aric Kenveth

Aric Kenveth

Liczba postów : 237

Dominic'a co z kim i po co i na co.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dominic'a co z kim i po co i na co.    Dominic'a co z kim i po co i na co.  - Page 2 EmptySob Mar 01, 2014 12:46 pm

Pamiętam o niej cały czas xD Więc któż byłby w stanie mi się oprzeć, co? Very Happy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous


Dominic'a co z kim i po co i na co.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dominic'a co z kim i po co i na co.    Dominic'a co z kim i po co i na co.  - Page 2 EmptySob Mar 01, 2014 12:47 pm

hm... Zastanówmy się...
Powrót do góry Go down
Aric Kenveth

Aric Kenveth

Liczba postów : 237

Dominic'a co z kim i po co i na co.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dominic'a co z kim i po co i na co.    Dominic'a co z kim i po co i na co.  - Page 2 EmptySob Mar 01, 2014 12:48 pm

Nie zastanawiaj się tak długo, bo Ci okazja przejdzie koło nosa Very Happy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous


Dominic'a co z kim i po co i na co.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dominic'a co z kim i po co i na co.    Dominic'a co z kim i po co i na co.  - Page 2 EmptySob Mar 01, 2014 1:04 pm

Wybacz ale mi okazja nigdy nie przechodzi koło nosa, jak coś mi się spodoba to na pewno będzie moje.
Powrót do góry Go down
Aric Kenveth

Aric Kenveth

Liczba postów : 237

Dominic'a co z kim i po co i na co.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dominic'a co z kim i po co i na co.    Dominic'a co z kim i po co i na co.  - Page 2 EmptyNie Mar 02, 2014 10:27 am

Oooooooooo ;p Jesteś bardzo pewny siebie Very Happy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous


Dominic'a co z kim i po co i na co.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dominic'a co z kim i po co i na co.    Dominic'a co z kim i po co i na co.  - Page 2 EmptyPon Mar 03, 2014 12:52 pm

A jaki mam być? Cool
Powrót do góry Go down
Aric Kenveth

Aric Kenveth

Liczba postów : 237

Dominic'a co z kim i po co i na co.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dominic'a co z kim i po co i na co.    Dominic'a co z kim i po co i na co.  - Page 2 EmptyPon Mar 03, 2014 1:23 pm

Słodki i kochany?  Voldziu :march2: 
Powrót do góry Go down
Alexa Weston

Alexa Weston

Liczba postów : 90

Dominic'a co z kim i po co i na co.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dominic'a co z kim i po co i na co.    Dominic'a co z kim i po co i na co.  - Page 2 EmptyPon Mar 03, 2014 8:27 pm

A da mnie coś się znajdzie przystojniaku? I oczywiście dla Rose też!?
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t1415-alexa-weston
Gość
Gość
Anonymous


Dominic'a co z kim i po co i na co.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dominic'a co z kim i po co i na co.    Dominic'a co z kim i po co i na co.  - Page 2 EmptyPon Mar 03, 2014 8:29 pm

No oczywiście że się coś znajdzie, ale bardziej pozytywy czy negatywy? Jak to ma między nami być?
Powrót do góry Go down
Alexa Weston

Alexa Weston

Liczba postów : 90

Dominic'a co z kim i po co i na co.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dominic'a co z kim i po co i na co.    Dominic'a co z kim i po co i na co.  - Page 2 EmptyPon Mar 03, 2014 8:35 pm

Pewnie, że pozytyw! Z ładnymi ludźmi nie mogę mieć negatywów!
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t1415-alexa-weston
Gość
Gość
Anonymous


Dominic'a co z kim i po co i na co.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dominic'a co z kim i po co i na co.    Dominic'a co z kim i po co i na co.  - Page 2 EmptyPon Mar 03, 2014 8:37 pm

No dobrze pozytyw więc pomyślmy...
Czy któraś z panienek chodzi na moje zajęcia?
Powrót do góry Go down
Alexa Weston

Alexa Weston

Liczba postów : 90

Dominic'a co z kim i po co i na co.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dominic'a co z kim i po co i na co.    Dominic'a co z kim i po co i na co.  - Page 2 EmptyPon Mar 03, 2014 8:47 pm

Oczywiście, że Alexa chodzi, ale Roska też może... wszystko do załatwienia!
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t1415-alexa-weston
Gość
Gość
Anonymous


Dominic'a co z kim i po co i na co.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dominic'a co z kim i po co i na co.    Dominic'a co z kim i po co i na co.  - Page 2 EmptyPon Mar 03, 2014 8:52 pm

hm... no to jak chodzi to może potrzebować jakiś korepetycji czy coś w tym stylu, a że ze mnie taki towarzyski luźny typ a to tylko 5 lat różnicy to mogą się zakumplować, Dominic gra też na saksofonie Roska raczej muzycznie nie jest uzdolniona ale nie wiem jak Alexa? Hoduje też gekona więc mógł on kiedyś mi zwiać i któraś pomogła go szukać i tak się polubili no opcji jest mnóstwo, wybieraj.
Powrót do góry Go down
Alexa Weston

Alexa Weston

Liczba postów : 90

Dominic'a co z kim i po co i na co.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dominic'a co z kim i po co i na co.    Dominic'a co z kim i po co i na co.  - Page 2 EmptyPon Mar 03, 2014 9:22 pm

Alexa może potrzebować korepetycji i faktycznie mogli się wtedy bliżej poznać, tutaj też możemy wykorzystać element z saksofonem, Alexa uwielbia tańczyć więc kiedyś mogli się powygłupiać.

A co do Roski to dziewczyna mogła znaleźć Gekonę w swoim łóżku rano, oczywiście najpierw był krzyk i w ogóle, później dziewczyna chciała zabić właściciela tego stworzenia i tak mogli się poznać, początek nie był łatwy, bo Rose tak łatwo złość nie mija, ale w końcu jej przeszło.
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t1415-alexa-weston
Sponsored content




Dominic'a co z kim i po co i na co.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dominic'a co z kim i po co i na co.    Dominic'a co z kim i po co i na co.  - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 

Dominic'a co z kim i po co i na co.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» Gabinet Dominica Lloyda

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
List z Hogwartu :: Bohaterowie :: DANE POSTACI :: RELACJE-