a
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Dominic'a co z kim i po co i na co. - Page 3
List z Hogwartu
Niestety jak to często bywa, coś się kończy, a coś innego zaczyna. Czas Listu z Hogwartu dobiega końca. Mam nadzieję, że część osób będzie wspominało tę stronę z pewnym sentymentem, a nawiązane tutaj znajomości przetrwają pomimo zakończenia naszej działalności. Dziękujemy za te dwa lata! Administracja
List z Hogwartu
Niestety jak to często bywa, coś się kończy, a coś innego zaczyna. Czas Listu z Hogwartu dobiega końca. Mam nadzieję, że część osób będzie wspominało tę stronę z pewnym sentymentem, a nawiązane tutaj znajomości przetrwają pomimo zakończenia naszej działalności. Dziękujemy za te dwa lata! Administracja


 

 Dominic'a co z kim i po co i na co.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Gość
Gość
Anonymous


Dominic'a co z kim i po co i na co.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dominic'a co z kim i po co i na co.    Dominic'a co z kim i po co i na co.  - Page 3 EmptyPon Mar 03, 2014 9:26 pm

No widzisz elegancko. Tak Gekon lubi ciepłe miejsca Cool
Powrót do góry Go down
Alex Clark

Alex Clark

Liczba postów : 454

Dominic'a co z kim i po co i na co.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dominic'a co z kim i po co i na co.    Dominic'a co z kim i po co i na co.  - Page 3 EmptyCzw Mar 13, 2014 5:46 pm

Chciałbym coś
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t984-alex-clark
Luke Williams

Luke Williams

Liczba postów : 186

Dominic'a co z kim i po co i na co.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dominic'a co z kim i po co i na co.    Dominic'a co z kim i po co i na co.  - Page 3 EmptyCzw Cze 19, 2014 7:44 pm

Ja również bym coś chciała, ale nie dla Luke'a chyba Very Happy
Ann Nott - Przystojny, złośliwy praktykant? Nie ma opcji, żeby był negatyw, musi być jakiś pozytyw, zgadzasz się?
Carrie Bradshaw - jakąś relację bym chciała na pewno i w sumie nie wiem, czy negatywną czy pozytywną... Carrie "trochę" starsza jak widzisz, ale może coś się znajdzie?
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t2214-luke-williams
Gość
Gość
Anonymous


Dominic'a co z kim i po co i na co.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dominic'a co z kim i po co i na co.    Dominic'a co z kim i po co i na co.  - Page 3 EmptyPią Cze 20, 2014 10:36 am

Ann - tak może być pozytyw, w końcu jest z domu węża.

Carrie - hm... skłaniam się ku pozytywowi mogli poznać się... hm... nie wiem xD Może w jakimś barze ? I polubili się. Teraz spotykają się od czasu do czasu tak po przyjacielsku w końcu potrzeba od czasu do czasu z kimś bezstronnym pogadać prawda?
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Dominic'a co z kim i po co i na co.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dominic'a co z kim i po co i na co.    Dominic'a co z kim i po co i na co.  - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 

Dominic'a co z kim i po co i na co.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

 Similar topics

-
» Gabinet Dominica Lloyda

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
List z Hogwartu :: Bohaterowie :: DANE POSTACI :: RELACJE-