a
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Zamknięta sala
List z Hogwartu
Niestety jak to często bywa, coś się kończy, a coś innego zaczyna. Czas Listu z Hogwartu dobiega końca. Mam nadzieję, że część osób będzie wspominało tę stronę z pewnym sentymentem, a nawiązane tutaj znajomości przetrwają pomimo zakończenia naszej działalności. Dziękujemy za te dwa lata! Administracja
List z Hogwartu
Niestety jak to często bywa, coś się kończy, a coś innego zaczyna. Czas Listu z Hogwartu dobiega końca. Mam nadzieję, że część osób będzie wspominało tę stronę z pewnym sentymentem, a nawiązane tutaj znajomości przetrwają pomimo zakończenia naszej działalności. Dziękujemy za te dwa lata! Administracja


 

 Zamknięta sala

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Mistrz Budowy

Mistrz Budowy

Liczba postów : 299

Zamknięta sala Empty
PisanieTemat: Zamknięta sala   Zamknięta sala EmptyWto Cze 16, 2015 10:00 pm

Zamknięta sala 56252510

Spora sala, ukryta i zaczarowana (podobnym zaklęciem jak namioty czarodziejów) za wiecznie zamkniętymi drzwiami na Południowej Wieży. Całość została utrzymana w dość surowym klimacie, bez niepotrzebnych zdobień. Pomieszczenie zawiera kilka okien, które są jednak prawie zawsze zasłonięte, by w pomieszczeniu nie było nawet jednego promienia słońca.
Głównym elementem wystroju są: olbrzymie półki z książkami wszelkiej maści, niektórymi mającymi nawet po setki lat i będącymi napisanymi w różnych językach, a także ogromny fortepian, idealnie wypolerowany i przygotowany do grania. Można tu też dojrzeć spore, wygodne łoże, manekina, komody i biurko z krzesłem.
Powrót do góry Go down
 

Zamknięta sala

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Sala chorych
» Pusta Sala
» Sala Weselna
» Sala nauk psychologicznych
» Sala widowiskowa

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
List z Hogwartu :: Wspomnienia :: Porządki 3. :: HOGWART :: ZAMEK :: Wieże :: Wieża Południowa-