a
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Jessica "Jessi" Mall - Relacje
List z Hogwartu
Niestety jak to często bywa, coś się kończy, a coś innego zaczyna. Czas Listu z Hogwartu dobiega końca. Mam nadzieję, że część osób będzie wspominało tę stronę z pewnym sentymentem, a nawiązane tutaj znajomości przetrwają pomimo zakończenia naszej działalności. Dziękujemy za te dwa lata! Administracja
List z Hogwartu
Niestety jak to często bywa, coś się kończy, a coś innego zaczyna. Czas Listu z Hogwartu dobiega końca. Mam nadzieję, że część osób będzie wspominało tę stronę z pewnym sentymentem, a nawiązane tutaj znajomości przetrwają pomimo zakończenia naszej działalności. Dziękujemy za te dwa lata! Administracja


 

 Jessica "Jessi" Mall - Relacje

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Jessi Mall

Jessi Mall

Liczba postów : 2424

Jessica "Jessi" Mall  - Relacje  Empty
PisanieTemat: Jessica "Jessi" Mall - Relacje    Jessica "Jessi" Mall  - Relacje  EmptyCzw Gru 12, 2013 4:44 pm

REMONT!!! UPRASZA SIĘ OSOBY ZAINTERESOWANE O PODESŁANIE LINKÓW DO OBRAZKÓW LUB GIFÓW CO USPRAWNI PRACE BUDOWLANO-REMONTOWE!


Relacje Jess











relacje Jessi Mall



"Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."



Pozytywne

Ψ Roy Hale - Poznali się kiedy tiara przydziału postanowiła skierować ich do tego samego domu, od tamtej pory zostali najlepszymi przyjaciółmi, jeżeli nie wierzysz w przyjaźń między dziewczyną i chłopakiem popatrz na Jessi i Roy'a! Spędzają razem mnóstwo czasu i są przy sobie zawsze kiedy te drugie tego potrzebuje, mogą na siebie liczyć zarówno w dobrych jak i złych chwilach.

Ψ Anarhold Tempest - Przyjaciółka na dobre i na złe, Jess nie wyobraża sobie życia bez niej, pomimo tego że czasami wytrąca ją z równowagi! Mieszkanie w jednym dormitorium jest bardzo ciekawe bo nie obywa się bez różnych zabawnych sytuacji "Ana czy to nie jest czasem MOJA nowa bluzka którą masz na sobie? ". Relację dziewczyn można opisać w dwóch słowach " KOCHAM CIĘ ! "

Ψ Lydia Gallagher - Jessi uwielbia otaczać się przyjaciółmi i właśnie jedną z nich jest Lydia, kolejna współlokatorka z dormitorium, często siadają razem na zajęciach, wychodzą razem i ogólnie spędzają razem dużo czasu, mogą na sobie polegać w każdej sytuacji! Nigdy jedna nie zawiodła drugiej.

Ψ Rosemarie Cleverly - Dziewczyny to dobre koleżanki, Jessi nie raz wyjadła Rose żelki ale nigdy nie szczędzi za to Baby, baby, baby, oh Like dla drugiej gryfinki a nawet czajnika! Z racji tego że Rose jest pałkarzem, Jessi często musi jej dziękować za uratowanie tyłka podczas meczów, kiedy to Jessi goni znicza z tłuczek goni ją! Co one by bez siebie zrobiły?

Ψ Ryu Odagiri - Były chłopak, na początku się nie cierpieli, rzucali w siebie czym się dało i mieli ochotę podusić się wzajemnie, z czasem jednak te uczucia zamieniły się w coś zupełnie innego, cóż po czasie okazało się jednak że ta dwójka nie jest sobie przeznaczona i się rozstali, Jessi do końca nie wie jakimi uczuciami w tej chwili darzy ją Ryu ale ona wie jedno że nigdy nie wyrzuci go ze swojego serca, jej marzeniem jest aby mogli kiedyś powiedzieć o sobie że są przyjaciółmi.    

Ψ Syriusz Black - Jedna z osób która potrafi zrozumieć Jessi, prawie cały czas sobie dogryzają ale jest to przejaw sympatii i pozytywnych uczyć jakie do siebie żywią, moją podobne poczucie humoru więc nie raz śmieją się a ludzie dookoła nie wiedzą z czego ale wcale im to nie przeszkadza.

Ψ Wasylisa Goldenmayer - Wasylisa często słucha jak Jessi gra, gryfonka śmieje się że, jest to jej pierwsza wierna fanka. Zdarzają im się wspólne wypady w towarzystwie Anarhold np. na mecze,aby podpatrzeć taktykę przeciwnika.


Ψ Regulus Black - Ślizgon którego Jessi nie ma ochoty zabić co się na prawdę rzadko zdarza, lubi go przede wszystkim dla tego że można się z nim dobrze bawić ,potrafi za to poprawić jej humor i nigdy nie odmawia ognistej,  Jessi czasami odnosi wrażenie że drugi Black tak na prawdę czasem udaje większego jej przyjaciela niż w rzeczywistości jest   po to aby zdenerwować tym swojego brata.


Ψ James Potter - Jessi uwielbia Jamesa no ale przecież się do tego nie przyzna tak otwarcie i cały czas utrzymuje że Potterowi przydało by się przyjacielskie poklepanie po głowie... młotkiem Smile.
Tak na prawdę to traktuje go jak swojego starszego brata i bardzo kibicuje Jemu i Lilce, co oczywiście nie powstrzymuje jej przed przed wykręcaniem mu numerów i wchodzeniu mu na głowę kiedy tylko chce i może.


Ψ Remus Lupin - Jak mogło by zabraknąć tu mojego Luniaczka? No jak?
Do niedawna najlepsi przyjaciele, Remus to wsparcie i plecy Jessi,  nie raz wyciągał ją z tarapatów i ratował przed szlabanem, zemstą Jamesa i Syriusza no i oczywiście nie opuścił nigdy żadnego meczu w którym grała Jessi, nieoczekiwanie jednak przyjaźń przerodził się w coś więcej, chociaż wiedzieli o sobie wszystko i znali siebie jak nikt inny a może właśnie dzięki temu połączyło ich gorące uczucie.


Ψ Sofie Brown - Jako dzieci dziewczyny były najlepszymi przyjaciółkami, niestety zmieniło się to gdy tylko tiara przydziału wysłała je do innych domów, przez dłuższy czas  na sam widok swojej byłej przyjaciółki dziewczyna miała ochotę walić klątwami. Na VI roku nauki wszystko się zmieniło, dziewczyny naprawiły relacje między sobą i na nową mogą nazwać się przyjaciółkami.

Ψ Peter Pettigrew - Jessi kumpluje się ze wszystkim Huncowatami, wiec i z Peterem. Początkowo Glizdek był onieśmielony jej obecnością z czasem przyzwyczaił się i docenił fakt, ze jest ktoś nie związany ze wszystkim bezpośrednio z kim mógłby czasem pogadać nie uważając na słowa, by nie wyjawić swojego i reszty ferajny sekretu.Choć nadal dziewczyna trochę go onieśmiela Peterek czuje się  w jej towarzystwie nadzwyczaj swobodnie, jak na niego, szczególnie wtedy gdy Jessi raczy go smakołykami ze swojej bezdennej torebeczki.



Ψ Lily Evans - Cóż kibicowanie kibicowaniem, ale babska solidarność musi być ! Dziewczyny łączy przyjaźń, obie znają sekrety Huncwotów lepiej nawet niż oni sami, są ze sobą blisko i jeśli przychodzi taka potrzeba nawet się sobie zwierzają. Oczywiście jeśli Lilka powie jej że James coś odstawił Jess wymierza mu sprawiedliwość, cóż kto lepiej nie utemperuje faceta jak jego własna "siostrzyczka"?



Ψ Nana Clarke - Och dziewczęta poznały się za sprawą Roy'a i od razu się polubiły, cóż w końcu swój do swego ciągnie! Ponieważ Nana jest prawie tak samo szaloną istotką jak Jessi i potrafi tak jak i ona wpakować się w niezłą kabałę, przypadła Gryffonce do gustu, często razem coś odstawiają, więc jeśli się coś tli na korytarzu może warto rozejrzeć się czy gdzieś w pobliżu nie kręci się Jessi i Nana!?



Ψ IMIE NAZWISKO - opis relacji opis relacji




Negatywne


Ψ Black Sinclair -  Kiedy tylko zjawi się w pobliżu zawsze potrafi zirytować i wyprowadzić Jessi z równowagi.

Ψ Nicole Black - Cóż tu wiele mówić kiedy Jessi widzi ślizgonkę ma chęć powyrywać jej kłaki z głowy a to wszystko dla tego że dziewczyna zadarła z jej przyjaciółką Aną a jak wiadomo dla gryfonki jej przyjaciele są najważniejsi.





Ψ IMIE NAZWISKO - opis relacji opis relacji
Ψ IMIE NAZWISKO - opis relacji opis relacji
Ψ IMIE NAZWISKO - opis relacji opis relacji
Ψ IMIE NAZWISKO - opis relacji opis relacji
Ψ IMIE NAZWISKO - opis relacji opis relacji


plateau
[/b]


Ostatnio zmieniony przez Jessi Mall dnia Wto Lip 14, 2015 8:18 pm, w całości zmieniany 26 razy
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t866-jessica-jessi-mall
Gość
Gość
Anonymous


Jessica "Jessi" Mall  - Relacje  Empty
PisanieTemat: Re: Jessica "Jessi" Mall - Relacje    Jessica "Jessi" Mall  - Relacje  EmptySob Gru 14, 2013 9:42 am

Witam <3
Może coś wymyślimy, jak wolisz...
pozytyw czy negatyw?
Powrót do góry Go down
Jessi Mall

Jessi Mall

Liczba postów : 2424

Jessica "Jessi" Mall  - Relacje  Empty
PisanieTemat: Re: Jessica "Jessi" Mall - Relacje    Jessica "Jessi" Mall  - Relacje  EmptySob Gru 14, 2013 5:13 pm

Myślę że spokojnie możemy coś pozytywnego wymyślić Wink
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t866-jessica-jessi-mall
Lydia Gallagher

avatar

Liczba postów : 218

Jessica "Jessi" Mall  - Relacje  Empty
PisanieTemat: Re: Jessica "Jessi" Mall - Relacje    Jessica "Jessi" Mall  - Relacje  EmptyNie Gru 22, 2013 3:31 pm

Pewnie mają razem dormitorium, bo są z tego samego rocznika, więc powinny się dogadywać, coby im się przyjemnie mieszkało  Smile 
Powrót do góry Go down
Jessi Mall

Jessi Mall

Liczba postów : 2424

Jessica "Jessi" Mall  - Relacje  Empty
PisanieTemat: Re: Jessica "Jessi" Mall - Relacje    Jessica "Jessi" Mall  - Relacje  EmptyNie Gru 22, 2013 3:34 pm

Też chcesz Lydia w moich relacjach zaistnieć? Wink
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t866-jessica-jessi-mall
Lydia Gallagher

avatar

Liczba postów : 218

Jessica "Jessi" Mall  - Relacje  Empty
PisanieTemat: Re: Jessica "Jessi" Mall - Relacje    Jessica "Jessi" Mall  - Relacje  EmptyNie Gru 22, 2013 3:38 pm

po to piszę  Rolling Eyes 
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous


Jessica "Jessi" Mall  - Relacje  Empty
PisanieTemat: Re: Jessica "Jessi" Mall - Relacje    Jessica "Jessi" Mall  - Relacje  EmptyNie Gru 22, 2013 3:39 pm

Lidżia na cb! XD
Powrót do góry Go down
Lydia Gallagher

avatar

Liczba postów : 218

Jessica "Jessi" Mall  - Relacje  Empty
PisanieTemat: Re: Jessica "Jessi" Mall - Relacje    Jessica "Jessi" Mall  - Relacje  EmptyNie Gru 22, 2013 4:12 pm

To ten, myślę, że mogą się przyjaźnić, w zasadzie to mogły się już w pierwszej klasie zaprzyjaźnić, wszędzie razem chodziły, siadały razem na wszystkich lekcjach?  Rolling Eyes No i teraz dalej są sobie takie bliskie, mówią sobie o wszystkim i w ogóle?
Powrót do góry Go down
Jessi Mall

Jessi Mall

Liczba postów : 2424

Jessica "Jessi" Mall  - Relacje  Empty
PisanieTemat: Re: Jessica "Jessi" Mall - Relacje    Jessica "Jessi" Mall  - Relacje  EmptyNie Gru 22, 2013 4:14 pm

no może tak być xD ale opiszę to jakoś porządnie jutro bo dziś mam mało czasu ; )
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t866-jessica-jessi-mall
Rosemarie Cleverly

Rosemarie Cleverly

Liczba postów : 963

Jessica "Jessi" Mall  - Relacje  Empty
PisanieTemat: Re: Jessica "Jessi" Mall - Relacje    Jessica "Jessi" Mall  - Relacje  EmptyCzw Sty 02, 2014 5:47 pm

Buuuuuuuuuuu!
Jessi jakiś pozytyw prawda?
Nadal liczę na pierogi na igrzyskach! Very Happy
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t608-rosemarie-rose-cleverly
Jessi Mall

Jessi Mall

Liczba postów : 2424

Jessica "Jessi" Mall  - Relacje  Empty
PisanieTemat: Re: Jessica "Jessi" Mall - Relacje    Jessica "Jessi" Mall  - Relacje  EmptyCzw Sty 02, 2014 5:57 pm

Oczywiście że pozytyw skoro będę cię obdarowywać pierogami xD a masz jakiś konkretny pomysł jak to opisać ??
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t866-jessica-jessi-mall
Rosemarie Cleverly

Rosemarie Cleverly

Liczba postów : 963

Jessica "Jessi" Mall  - Relacje  Empty
PisanieTemat: Re: Jessica "Jessi" Mall - Relacje    Jessica "Jessi" Mall  - Relacje  EmptyCzw Sty 02, 2014 5:58 pm

Buuuuuuuuuuuu!
Nie mam! Liczyłam na twoją inwencję twórczą i kreatywność Very Happy
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t608-rosemarie-rose-cleverly
Jessi Mall

Jessi Mall

Liczba postów : 2424

Jessica "Jessi" Mall  - Relacje  Empty
PisanieTemat: Re: Jessica "Jessi" Mall - Relacje    Jessica "Jessi" Mall  - Relacje  EmptyCzw Sty 02, 2014 6:05 pm

Czy ty musisz mnie tak straszyć?? Mnie dziś tak głowa boli xD
hm... no nie wiem nie wiem moje kreatywne myślenie dzisiaj coś na słabym poziomie jest xD
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t866-jessica-jessi-mall
Rosemarie Cleverly

Rosemarie Cleverly

Liczba postów : 963

Jessica "Jessi" Mall  - Relacje  Empty
PisanieTemat: Re: Jessica "Jessi" Mall - Relacje    Jessica "Jessi" Mall  - Relacje  EmptyCzw Sty 02, 2014 6:11 pm

Muszę i straszyć będę!
No to to kreatywne myślenie niech ten poziom zwiększy XD
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t608-rosemarie-rose-cleverly
Jessi Mall

Jessi Mall

Liczba postów : 2424

Jessica "Jessi" Mall  - Relacje  Empty
PisanieTemat: Re: Jessica "Jessi" Mall - Relacje    Jessica "Jessi" Mall  - Relacje  EmptyPią Sty 03, 2014 4:32 pm

Roska coś tam napisałam patrzaj i mów czy ci się podoba xD
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t866-jessica-jessi-mall
Gość
Gość
Anonymous


Jessica "Jessi" Mall  - Relacje  Empty
PisanieTemat: Re: Jessica "Jessi" Mall - Relacje    Jessica "Jessi" Mall  - Relacje  EmptyPią Sty 17, 2014 8:47 pm

Dobra kochanie moje. Powiedź mi co tam się dzieje między Ryu i Jessi ??
Powrót do góry Go down
Jessi Mall

Jessi Mall

Liczba postów : 2424

Jessica "Jessi" Mall  - Relacje  Empty
PisanieTemat: Re: Jessica "Jessi" Mall - Relacje    Jessica "Jessi" Mall  - Relacje  EmptyPią Sty 17, 2014 8:48 pm

Żebym ja to wiedziała xD
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t866-jessica-jessi-mall
Gość
Gość
Anonymous


Jessica "Jessi" Mall  - Relacje  Empty
PisanieTemat: Re: Jessica "Jessi" Mall - Relacje    Jessica "Jessi" Mall  - Relacje  EmptyPią Sty 17, 2014 8:49 pm

Hmmm jakaś nić porozumienia między nimi chyba jest. Więc źle być nie może, ale ja bym nie powiedziała, że ona (ta nić) jest taka zwykła XD
Powrót do góry Go down
Jessi Mall

Jessi Mall

Liczba postów : 2424

Jessica "Jessi" Mall  - Relacje  Empty
PisanieTemat: Re: Jessica "Jessi" Mall - Relacje    Jessica "Jessi" Mall  - Relacje  EmptyPią Sty 17, 2014 8:50 pm

No właśnie kurcze sama nie wiem do czego to dąży xD etap rzucania solniczkami już mają za sobą ale co dalej??


KIERWA BIG LOVE FOREVER<3
Narzekasz na brak faceta, to bierz, a nie ;/
I już marudzić nie będziesz xD
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t866-jessica-jessi-mall
Gość
Gość
Anonymous


Jessica "Jessi" Mall  - Relacje  Empty
PisanieTemat: Re: Jessica "Jessi" Mall - Relacje    Jessica "Jessi" Mall  - Relacje  EmptyPią Sty 17, 2014 8:51 pm

No etap nagłego rzucania się na szyję raczej też XD.
Moim skromnym zdaniem. Dała bym tą znajomość teraz do pozytywów z dopiskiem, że dzieje się trochę więcej XD
Powrót do góry Go down
Jessi Mall

Jessi Mall

Liczba postów : 2424

Jessica "Jessi" Mall  - Relacje  Empty
PisanieTemat: Re: Jessica "Jessi" Mall - Relacje    Jessica "Jessi" Mall  - Relacje  EmptyPią Sty 17, 2014 9:00 pm

No nie zły pomysł zobaczymy jak dalej się to rozwinie xD
Ana a ty nie przyśpieszaj faktów ok???
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t866-jessica-jessi-mall
Gość
Gość
Anonymous


Jessica "Jessi" Mall  - Relacje  Empty
PisanieTemat: Re: Jessica "Jessi" Mall - Relacje    Jessica "Jessi" Mall  - Relacje  EmptyPią Sty 17, 2014 9:01 pm

No spoko to idę wpisać XD
Powrót do góry Go down
Jessi Mall

Jessi Mall

Liczba postów : 2424

Jessica "Jessi" Mall  - Relacje  Empty
PisanieTemat: Re: Jessica "Jessi" Mall - Relacje    Jessica "Jessi" Mall  - Relacje  EmptyPią Sty 17, 2014 9:22 pm

napisałam Wink
Powrót do góry Go down
http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t866-jessica-jessi-mall
Gość
Gość
Anonymous


Jessica "Jessi" Mall  - Relacje  Empty
PisanieTemat: Re: Jessica "Jessi" Mall - Relacje    Jessica "Jessi" Mall  - Relacje  EmptyCzw Lut 27, 2014 7:33 pm

Relacja z denerwującą Ivonne?? ;P
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous


Jessica "Jessi" Mall  - Relacje  Empty
PisanieTemat: Re: Jessica "Jessi" Mall - Relacje    Jessica "Jessi" Mall  - Relacje  EmptyCzw Lut 27, 2014 7:46 pm

Jessi, kochanie ty moje!
Zacznę od Ciro, bo na to mam pomysł. Very Happy No więc, skoro Jessica przyjaźni się z Syriuszem, z którym Cirella chodzi, to powinny albo się nienawidzić, albo kochać? Która opcja? Very Happy

Na Nicole kompletnie nie mam pomysłu. Ślizgonka nie lubi Any, więc kiedyś mogłaby się z nią znowu pokłócić jak cholera i Jess stanęłaby w obronie Gryfonki, na co Nic pieprznęłaby ją w oko różdżką, czy coś Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Jessica "Jessi" Mall  - Relacje  Empty
PisanieTemat: Re: Jessica "Jessi" Mall - Relacje    Jessica "Jessi" Mall  - Relacje  Empty

Powrót do góry Go down
 

Jessica "Jessi" Mall - Relacje

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 5Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next

 Similar topics

-
» Relacje Thomasa
» Ankowe relacje
» Amarowe Relacje
» Relacje Sverry
» relacje Kukurydzy:)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
List z Hogwartu :: Bohaterowie :: DANE POSTACI :: RELACJE-